Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Здебський Юрій

Здебський Юрій Вікторович

Рік народження: 1972

Опис політика

Наприкінці 2022 року проголосував за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Цього ж року не підписав звернення до голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій.

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 172 округу (м.Харків) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Під час виборів Президента України 2019 року був довіреною особою Володимира Зеленського по ТВО №170 (м.Харків).

Станом на 2018 рік обіймав посаду заступника начальника шпиталю ДПСУ.

З 2018 року - військовий пенсіонер. 28 років служив у Державній прикордонній службі України. За час проходження служби займав посади від командира нижчого рівня до заступника командира військової частини, начальника відділу регіонального управління та помічника начальника регіонального управління. 

У 2014-2016 роках брав участь у бойових діях АТО.

У 2014 році був в.о. заступника начальника Східного регіонального управління ДПСУ по роботі з персоналом.

Займався міжнародним співробітництвом та прикордонно-представницькою роботою. У 2008 році брав участь у роботі групи від Кабінету Міністрів в опрацюванні проектів договорів з прикордонних питань. 

Закінчив Харківський військовий університет за спеціальністю “математичне забезпечення автоматизованих систем управління”. Здобув кваліфікацію офіцера управління оперативно-тактичного рівня в Національній академії прикордонних військ України імені Б. Хмельницького. Полковник.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу