Фото: Здебський Юрій

Здебський Юрій Вікторович

Верховна Рада 9, Слуга народу, мажоритарка

Опис політика

У 2019 році був обраний народним депутатом 9 скликання по 172 округу (м.Харків) від партії “Слуга народу” як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

Під час виборів Президента України 2019 року був довіреною особою Володимира Зеленського по ТВО №170 (м.Харків).

З 2018 року - військовий пенсіонер. У 2014-2016 роках брав участь у бойових діях АТО. 28 років служив у Державній прикордонній службі України.

За час проходження служби займав посади різного рівня від командира нижчого рівня до заступника командира військової частини, начальника відділу регіонального управління та помічника начальника регіонального управління. 

Станом на 2018 рік обіймав посаду заступника начальника шпиталю ДПСУ, у 2014 році був в.о. заступника начальника Східного регіонального управління ДПСУ по роботі з персоналом.

Протягом шести років займався міжнародним співробітництвом та прикордонно-представницькою роботою. Брав участь у роботі міжвідомчих та міжнародних груп. У 2008 році брав участь у роботі групи від Кабінету Міністрів України в опрацюванні проектів договорів з прикордонних питань. 

Закінчив Харківський військовий університет за спеціальністю “математичне забезпечення автоматизованих систем управління”. Здобув кваліфікацію офіцера управління оперативно-тактичного рівня в Національній академії прикордонних військ України імені Б. Хмельницького. Полковник.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка
  Верховна Рада 9-го скликання: Слуга народу. Округ 172, Харківська область
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Слуга народу

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

 • Верховна Рада 9
 • 29 серпня 2019 — ...
  Комітет з питань національної безпеки, оборони та розвідки

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу