Фото: Нестор Віталій

Нестор Віталій Романович

мажоритарка, Голова Київської міської організації партії "Батьківщина"

Опис політика

Безуспішно балотувався до парламенту на виборах 2019 року від ВО "Батьківщина" у Дарницькому районі Києва (212 округ). Посів 7 місце і набрав близько 4%. Виборча кампанія коштувала кандидату 5 000 грн. Це були його власні кошти.

5 липня 2019 року Нестор очолив Київську міську організацію “Батьківщини”.

Як повідомляють “Наші гроші”, Нестор може бути пов’язаний з екс-регіоналом Андрієм Портновим через свою дружину Яну Нестор (Коровченко). Вона, разом з своїм братом Сергієм Коровченком були помічниками нардепа Портнова. Сам Коровченко кандидувався 2019 року в народні депутати на Чернігівщині (2010 округ). Станом на 2020 рік Нестор очолює ТОВ “Голден Але”, кінцевим бенефіціаром якого є Коровченко.

Нестор значиться засновником ТОВ “КМБ Корп Солюшнз”, основний вид діяльності якого - управління фондами та кінцевим бенефіціаром ПрАТ “Трест Київміськбуд 1”, яке займається організацією будівництва будівель. Цю фірму також пов’язують з Портновим.

З 2018 року Нестор очолює ГО "ЦЕНТР ЗАХИСТУ КИЯН", яка займається гречкосійством.

У 2017 році Фірма "Арт-сістем", директором якої значився Нестор, фігурувала в адміністративному провадженні через зменшення податків. На сьогодні керівницею фірми є дружина політика - Яна Нестор.

У 2016 році фірму “Київміськбуд-1”, одним із бенефіціарів якої є Нестор, суд зобов’язав повернути громаді міста Києва забутих півгектара на Лук’янівці. Згідно з обстеженням ділянки, на ній були розташовані дитячий майданчик, кілька тимчасових споруд торговельного призначення та багаторічні зелені насадження. 

Згідно з даними на сайті ЦВК Нестор працює адвокатом, а також викладачем в Інституті післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

З 2008 року член партії “Батьківщина”.

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальностями “Правознавство” та “Економіка підприємства”. Навчався на юридичному факультеті Вільнюського університету (Литва). У 2016 році здобув ступінь кандидата наук за спеціальністю “Конституційне право. Муніципальне право”. 

Балотування

  • 2019
    мажоритарка
    Верховна Рада 9-го скликання: Батьківщина. Округ 212, Київська область
    Не обрано

Посади

  • 5 липня 2019 — ...
    Голова Київської міської організації партії "Батьківщина"

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу