Фото: Кацуба Володимир

Кацуба Володимир Михайлович

Верховна Рада 8, самовисування, мажоритарка, Член Політичної Ради Партії ВІДРОДЖЕННЯ

Характеристики політика

  • ФАРи: 2
  • Кнопкодавство: 17
  • Прогульництво
  • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 175 округу (Харківська область) від партії "Опозиційний Блок" як безпартійний.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за округом № 175 (Харківська область) як безпартійний самовисуванець.

Член Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики. Член депутатської групи “Партія “Відродження”, на початку каденції був членом групи “Воля народу”.

У 2012 році обраний народним депутатом 7 скликання від Партії регіонів за тим же округом, був членом партії. У лютому 2014 року вийшов з фракції Партії регіонів та вступив до групи “Суверенна Європейська Україна”.

З 2010 до 2012 року був депутатом Харківської обласної ради за округом №33 (Дергачівський район) від Партії регіонів, був членом партії. З 2007 до 2012 рік - голова Дергачівської районної державної адміністрації.

У 2006-2007 роках був радником голови Харківської обласної ради Василя Салигіна. Голова Дергачівської громадської організації “Майбутнє будуємо разом”.

З 1992 до 2006 року обіймав різні керівні посади у комерційних підприємствах, до генерального директора включно. У 1976-1991 роках служив в армії замполітом у транспортній авіації СРСР, до того працював майстром з будівництва та експлуатації доріг Дергачівської залізниці.

Закінчив ХНУ ім.Каразіна за спеціальністю “викладач історії суспільствознавства”, Харківське вище військово-авіаційне училище зв'язку за фахом “інженер-зв’язківець” та Харківський автодорожний технікум (технік-будівельник). Підполковник запасу.

Кнопкодав. Фігурант антикорупційного розслідування за фактом махінацій з природними ресурсами та владних зловживань. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року.

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування. Округ 175
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: ПР. Округ 175, Харківська область
    Обрано
  • 2010
    мажоритарка
    Харківська обласна рада 6-го скликання: ПР. Округ 33
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 11 лютого 2015 — 6 березня 2015
    Позафракційні
  • Верховна Рада 7
  • 23 лютого 2014 — 27 лютого 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 23 лютого 2014
    Партія регіонів

Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • 17 червня 2015 — 29 серпня 2019
    Група "Партія "Відродження"
  • 6 березня 2015 — 17 червня 2015
    Група "Відродження"
  • 27 листопада 2014 — 11 лютого 2015
    Група "Воля народу"
  • Верховна Рада 7
  • 27 лютого 2014 — 27 листопада 2014
    Група "Суверенна європейська Україна"

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань економічної політики

Кнопкодавство

Дивитись усі 17
8 листопада 2018
Законопроект 9260
8 листопада 2018
Законопроект 9260
8 листопада 2018
Законопроект 9260
8 листопада 2018
Законопроект 9260
8 листопада 2018
Законопроект 9260
8 листопада 2018
Законопроект 9260
Прогульництво

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 58,0%
прогули 42,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Посади у партіях

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Кацуба передав озеро в оренду без проведення земельних торгів

  • передача земельних ресурсів у користування або власність з порушенням процедури махінації з природними ресурсами

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу