Здати зрадника

Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Черевко Сергій Миколайович
Фото: Черевко Сергій

Черевко Сергій Миколайович

Рік народження: 1975

Фігурант Реєстру зрадників

 • ФАР
  Співпраця з окупантами у Херсоні. брав участь у засіданні так званого "Комітету спасіння за мир і порядок". Сюжет про це засідання показав пропагандистський телеканал russia today.

Опис політика

У 2023 році Сергію Черевку оголосили підозру в колабораційній діяльності.

 ДБР провело обшук в будинку Черевка. У ході слідчих дій ДБР виявило довідку, де посадовець бідкається щодо засилля патріотично налаштованих українців серед посадовців Херсонщини. Він також звітує про "звільнення" та "прийняття на роботу" людей, створення окупаційної пенсійної системи, виплати грошей та організацію роботи пошти.

Крім того, ДБР вилучила документи щодо організації пропагандистських заходів, сценарії урочистостей до дня перемоги та дня росії, символіку рф, георгіївські стрічки, радянські символи.

Колишній посадовець у своїх зверненнях постійно дякував рф за визволення та агітував своїх земляків до участі у фейковому референдумі.

19 жовтня 2022 року Указом Президента потрапив до санкційного списку РНБО, щодо осіб, які прямо або опосередковано підтримали військову агресію росії проти України.

У 2022 році був помічений на мітингу під червоним папорами за створення Херсонської народної республіки, підтримуючи окупантів. Пізніше ексмер Херсону Володимир Сальдо заявив, що він з командою прийшли на мітинг, щоб зірвати його і він виступає проти ХНР. Пізініше разом з Сальдо брав участь у засіданні так званого "Комітету спасіння за мир і порядок". Сюжет про це засідання показав пропагандистський телеканал russia today. У сюжеті Вододимира Сальда назвали мером Херсона, хоча він склав свої повноваження 10 років тому. Прокуратура Херсонської області тоді розпочала провадження за фактом створення псевдооргану влади. 

Сам Черевко обійняв посаду так званого "заступника військово-цивільної адміністрації області" у незаконно створеному окупаційному органі та став місцевим ідеологом окупантів та регулярно звітував перед кураторами за виконану роботу.

У 2020 році балотувався до Херсонської міської ради. Очолював список "Блоку Володимира Сальдо". Не був обраний. Від цієї ж партії балотувався до Корабельної райради міста Херсону. Був обраний депутатом райради.  На момент балотування працював радником гендиректора ТОВ "Смарт Медіатайм груп".

У 2019 році балотувався до Верховної Ради України у списку "Опозиційного блоку" як член партії. Йшов під номером 70. На момент балотування працював, як і раніше, радником гендиректора ТОВ "СМГ".

У 2017 році пішов за власним бажанням з посади радника міського голови.

У 2015 році очолював обласну організацію партії "Херсонці" і на той момент був заступником міського голови Херсона.

За освітою вчитель історії.

Балотування

 • 2020
  Корабельна райрада міста Херсону 8-го скликання: БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО
  Обрано
 • 2020
  список №14, округ 5
  Херсонська міська рада 8-го скликання: БЛОК ВОЛОДИМИРА САЛЬДО — список №14, округ 5
  Не обрано
 • 2019
  список №70
  Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК" — список №70
  Не обрано
 • 2002
  мажоритарка 22
  Херсонська міська рада 4-го скликання: ГО "Наше місто - наш дім" — мажоритарка 22
  Даних немає
 • 1998
  мажоритарка 20
  Херсонська міська рада 3-го скликання — мажоритарка 20
  Даних немає

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу