Фото: Шухевич Юрій-Богдан

Шухевич Юрій-Богдан Романович


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність комітетів Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

Народний депутат 8 скликання, обраний від “Радикальної партії Олега Ляшка” (№5 у списку) як безпартійний. Заступник голови Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю.

У 2012 та 2006 роках балотувався до парламенту 1 номером у списку партії “Українська національна асамблея”. У 2006 році також балотувався до Львівської міської ради від тої ж партії. Був головою партії УНА та Головним командиром Української Народної Самооборони (УНА-УНСО) з 2006 до 2014 року.

У 1994 році балотувався до Верховної Ради від Золочівського округу №277 (Львівська область), того ж року очолив ГО “Галицький вибір”. У 1990-1994 роках був головою УНА-УНСО. У радянські часи був членом Української Гельсінської Групи, займався правозахисною діяльністю.

Син командира Української Повстанської Армії Романа Шухевича. Через це зазнав репресій від радянського режиму. Провів близько 30 років у радянських тюрмах та СІЗО, близько 9 років на засланні у Сибіру та близько 3 років у дитячому будинку для “ворогів народу”.

У перерві між арештами працював електромонтером. Має загальну середню освіту через репресії радянської влади ще з дитинства. Герой України.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Радикальна партія Олега Ляшка

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та людей з інвалідністю

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Гошко Ірина Степанівна
  • Назарук Ігор Олексійович
  • Яровий Євген Миколайович

На громадських засадах

Архів політичної агітації Архів політичної агітації