Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Кінах Анатолій

Кінах Анатолій Кирилович

Рік народження: 1954

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 4
  • Прогульництво

Опис політика

Біографія

Народився 4 серпня 1954 року в селі Братушани Єдинецького району, Молдова, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, Перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони, член Партії промисловців і підприємців України, проживає в місті Києві, судимість відсутня, самовисування.

Балотування

  • 2014
    Верховна Рада 3-го скликання, позачергові
    Обрано
  • 2014
    мажоритарка 127
    Верховна Рада 8-го скликання, позачергові: САМОВИСУВАННЯ — мажоритарка 127
    Не обрано
  • 2012
    список №59
    Верховна Рада 7-го скликання: ПАРТІЯ РЕГІОНІВ — список №59
    Обрано
  • 2007
    Верховна Рада 6-го скликання, позачергові: ПАРТІЯ РЕГІОНІВ
    Обрано
  • 2006
    Верховна Рада 5-го скликання: Блок "Наша Україна"
    Обрано
  • 2002
    Верховна Рада 4-го скликання: За ЄдУ!
    Не обрано
  • 1998
    мажоритарка 128
    Верховна Рада 3-го скликання: САМОВИСУВАННЯ — мажоритарка 128
    Не обрано
  • 1998
    Верховна Рада 3-го скликання: НАРОДНО-ДЕМОКРАТИЧНА ПАРТІЯ (НДП)
    Не обрано
  • 1990
    Верховна Рада 1-го скликання
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 22 лютого 2014 — 24 лютого 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 22 лютого 2014
    Партія регіонів

Депутатські групи

  • Верховна Рада 7
  • 24 лютого 2014 — 27 листопада 2014
    Група "Економічний розвиток"

Кнопкодавство

Дізнатися більше
2 липня 2014
17 червня 2014
3 червня 2014
10 квітня 2014

Помічники

Верховна Рада 6

Посади

  • 21 березня 2007 — 18 грудня 2007
    міністр економіки
  • 4 лютого 2005 — 27 вересня 2005
    перший віце-прем'єр-міністр
  • 29 травня 2001 — 16 листопада 2002
    Прем'єр-міністр
  • 2 серпня 1999 — 31 грудня 1999
    Перший віце прем'єр-міністр
  • 3 липня 1995 — 21 вересня 1996
    Віце-Прем'єр-міністр

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу