Фото: Старостенко Ганна

Старостенко Ганна Вікторівна

Київська міська рада 7, УДАР, мажоритарка, Член Президії Центральної Ради Партії БПП, Заступник голови Київської міської державної адміністрації

Характеристики політика

 • Прогульництво

Опис політика

Балотувалася в парламент 2019 року у Києві від мікрорайону Троєщина як представниця “Європейської солідарності” (округ 213). Посіла 2 місце, набравши менше 19%. За розміром виборчого фонду Старостенко опинилася з-поміж топ-10 кандидатів-мажоритарників. Її виборчий фонд становив 3,66 млн (в середньому 255 грн/голос). 

Старостенко стала заступницею голови КМДА Віталія Кличка з 2014 року та депутаткою Київради. Її обрали як представницю “Солідарності” 2015 року від Райдужного масиву (округ 27).

Рівень опозиційності депутатки в 2018 році в міськраді становив 6%. Таким чином вона підтримує майже всі рішення Київради. Але вона утрималася під час голосування за створення музею на Поштовій площі, де знайшли залишки вулиць часів Київської Русі. Активісти запевняли, що в разі ухвалення поправок "БППшників", з-поміж яких була і Ганна Старостенко, площа залишиться "інвестору", а повноцінного музею на ній напевно не буде, бо ці зміни унеможливлювали розірвання договору із забудовником.

У 2017 році не брала участі в 51% голосувань ради та прогулювала засідання комісії. Рух ЧЕСНО не вперше фіксує неефективне поєднання роботи депутата, який суміщає її з державною посадою.

Мешканці столиці поскаржилися на Старостенко голові КМДА Віталієві Кличку. У своєму зверненні кияни звинуватили чиновницю у лобізмі інтересів забудовників і у перешкоджанні їхній ініціативі - повернути садок на Пушкінській у власність громади.

У 2013-2014 роках працювала на платній основа помічницею-консультанткою народного депутата України Віталія Кличка у Верховній Раді. Старостенко також балотувалася 2012 року до парламенту під завідомо непрохідним номером 76.

2008-го на позачергових виборах її обрали депутаткою Київради за списком Блоку Віталія Кличка. Членкиня партії "УДАР" з 2010 року. У 2005-2012 роках була президенткою благодійної організації "Фонд братів Кличків"

Освіта: Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (1995–2000 рр.), де здобула кваліфікацію магістра міжнародних відносин та перекладача німецької мови. 

З 2000 по 2004 року – аспірантка Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра міжнародних відносин та зовнішньої політики. Отримала ступінь кандидата політичних наук за спеціальністю “Політичні проблеми міжнародних систем та глобального розвитку”.

У 2001–2004 роках здобувала післядипломну освіту в Європейському університеті Віадрина (Франкфурт-на-Одері, Німеччина), отримала диплом магістра Європейської політики за спеціальністю "культурологія".

Балотування

 • 2019
  мажоритарка
  Верховна Рада 9-го скликання: ЄС. Округ 213, Київська область
  Не обрано
 • 2015
  мажоритарка
  Київська міська рада 8-го скликання: БПП. Округ 27
  Обрано
 • 2014
  список
  Київська міська рада 7-го скликання: УДАР
  Обрано
 • 2012
  список №76
  Верховна Рада 7-го скликання: УДАР
  Не обрано
 • 2008
  список
  Київська міська рада 6-го скликання: Блок Віталія Кличка
  Обрано

Фракції

 • Київська міська рада 8
 • Період не вказано
  Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Робота помічником для:

Верховна Рада 7, Невідомо

Посади

 • 1 вересня 2014 — ...
  Заступник голови Київської міської державної адміністрації

Посади у партіях

 • Період не вказано
  Член Президії Центральної Ради Партії БПП
 • Період не вказано
  Член Центральної Ради Партії БПП

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу