Фото: Ганчуков Олександр

Ганчуков Олександр Костянтинович

Біографія Біографія

Народився 17 червня 1949 року, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член Комуністичної партії України, проживає в місті Біла Церква Київської області, судимість відсутня, включений до виборчого списку під № 40.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 24 липня 2014 - 27 листопада 2014 Позафракційні
  • 3 червня 2014 - 24 липня 2014 Комуністична партія України
  • 29 травня 2014 - 3 червня 2014 Позафракційні