Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Шеветовський Валентин

Шеветовський Валентин Валентинович

Рік народження: 1963

Характеристики політика

  • Прогульництво
  • Кандидат на відкликання

Опис політика

 

У 2021 році за даними Руху ЧЕСНО депутат жодного разу не відвідав засідання своєї профільної комісії та 14% сесій обласної ради. За методологією ЧЕСНО є кандидатом на відкликання. 

25 жовтня 2020 року – обраний депутатом Харківської обласної ради VIII скликання. Kомісія з питань промисловості, житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження.

З 2003 року є президентом ряду компаній  "Голден Тайл". Це вертикально-інтегрована група компаній, що забезпечує повний цикл виробництва та дистрибуції керамічної плитки. Активи групи: ТОВ "Голден Тайл" (керуюча компанія), ПрАТ "Харківський Плитковий Завод" (виробник керамічної плитки та керамограніту), ТОВ "Майдан-Вильський кар’єр" (постачальник польового шпату), ПО "Шахтобуд" (видобуток вогнетривких глин) та ін.

Освіта

У 1986 році закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю "Машини та апарати хімічних виробництв", отримав кваліфікацію "Інженер-механік".

 

Громадянин України, освіта вища, безпартійний, ТОВ "Керамічна група "ГОЛДЕН ТАЙЛ", Директор, місце проживання: с. Бобриця, Києво-Святошинський р-н, Київська область, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня предʼявлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

Балотування

Кандидат на відкликання

Читайте на ЧЕСНО

Поштова площа: в якому стані одна з найпроблемніших ділянок Києва?

Поштова площа: в якому стані одна з найпроблемніших ділянок Києва?

На Поштовій площі проведуть комплексне дослідження загального стану об’єкту. Зокрема буде розглянуто стан конструкцій підземного котловану, а також під...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу