Фото: Бандуров Володимир

Бандуров Володимир Володимирович

Верховна Рада 8, самовисування, мажоритарка

Характеристики політика

  • ФАРи: 3
  • Кнопкодавство: 9
  • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради по 79 округу (Запорізька область) від партії "Опозиційна платформа - За життя" як безпартійний.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за виборчим округом №79 (Запорізька область) як безпартійний самовисуванець. Член депутатської групи “Воля народу”. Голова підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

З 2018 року - президент Асоціації футболу інвалідів України, з 2017 року - член Виконкому Федерації Футболу України та президент фонду “Розвиток футболу України”.

У 2012 був обраний депутатом Верховної Ради 7 скликання від “Партії регіонів” за тим же округом. У серпні 2014 вийшов з фракції “Партії регіонів”. У березні 2010 року обіймає посаду першого заступника міністра економіки України, а у грудні того ж року стає заступником міністра економічного розвитку і торгівлі Андрія Клюєва. У 2002 році балотувався до Верховної Ради 4 скликання за 84 мажоритарним округом (Запорізька область) як безпартійний самовисуванець.

Обіймав різні керівні посади у комерційних підприємствах, був юрисконсультом та начальником юридичного департаменту “Запоріжжяобленерго”, головним редактором “Нової газети” у м.Пологи Запорізької області. Є співвласником ТОВ “Аванте”.

Закінчив Дніпропетровський Національний Університет ім.О.Гончара за спеціальністю “правознавство”. Кандидат економічних наук.


Кнопкодав. Голосував за “диктаторські закони” 16 січня 2014 року. Фігурант антикорупційної справи щодо владних зловживань – поручився за фірму помічника, яка не виконала заплановані роботи. Під час парламентської виборчої кампанії був звинувачений у підкупі виборців – роздавав окуляри, на футлярі яких був напис “З повагою, Благодійний фонд Володимира Бандурова”.

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування. Округ 79
    Обрано
  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: ПР. Округ 79, Запорізька область
    Обрано
  • 2002
    мажоритарка
    Верховна Рада 4-го скликання: самовисування. Округ 84
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 12 серпня 2014 — 27 листопада 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 12 серпня 2014
    Партія регіонів

Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Група "Воля народу"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Кнопкодавство

Дивитись усі 9
19 квітня 2018
Законопроект 7511
4 квітня 2018
Законопроект 4023а
4 квітня 2018
Законопроект 4023а
8 лютого 2018
8 лютого 2018
8 лютого 2018
Законопроект 4088
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 94,0%
прогули 6,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Бандуров поручився за фірму помічника, яка не виконала заплановані роботи

  • махінації з бюджетними коштами владні зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу