Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Ратніков Дмитро

Ратніков Дмитро Геннадійович

Рік народження: 1977

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

11 травня 2021 року указом Президента України Ратніков призначений головою Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації.

У 2021 році повторно балотувався на посаду Броварського міського голови. Не обраний.

На місцевих виборах 2020 балотується на посаду міського голови Броварів від партії “Слуга народу”. Не був обраний. Однак став депутатом Броварської міськ ради 8 скликання від згаданої партії. 

У 2012 невдало кандидувався до парламенту по 97 округу, як самовисуванець.

Починаючи з 2012 року працював на посадах посла з особливих доручень, радника-посланника посольства України в Російській Федерації, повноважного представника України в комісії при Економічній раді СНД.

У 2010 році обраний депутатом Київської обласної ради від “Європейської партії України”.Був кандидатом на відкликання - кілька років поспіль пропускав понад 50% засідань сесій, а комісії у 2013 та 2014 році не відвідував взагалі. Пояснював відсутність на засіданнях своїми частими відрядженнями за основним місцем роботи у Міністерстві закордонних справ, де працює і станом на момент балотування 2020

З 2008 по 2010 рік –  асистент кафедри банківської справи Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”.

У 2002–2008 та 2011-2012 роках – директор ТОВ “Обнова”.

З 2002 по 2010 роки був двічі поспіль обраний депутатом Броварської міської ради.

З 2000 по 2002 рік – аспірант Інституту демографії та соціальних досліджень ім. М.В. Птухи НАН України. Захистив дисертацію та отримав ступінь кандидата економічних наук.

З 1997 по 2000 рік працював керівником департаменту ЗАТ “Україна-Спорт-Груп”. 

У 1999 році закінчив Київський державний лінгвістичний університет за спеціальністю “менеджмент організацій”, менеджер невиробничої сфери зі знанням іноземних мов. 2012 року закінчив Національну академію управління за спеціальністю “правознавство”, отримав кваліфікацію юриста. Кандидат економічних наук (демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика).

Балотування

Робота помічником для:

Верховна Рада 6, За строковим трудовим договором за сумісництвом
Верховна Рада 6, За строковим трудовим договором за сумісництвом

Читайте на ЧЕСНО

Виставку "Інфоспротив" знову покажуть у Києві. Лише на один день

Виставку "Інфоспротив" знову покажуть у Києві. Лише на один день

1 квітня усі охочі зможуть побачити, як українці у різний інформаційний спосіб протидіють ідеології "русского міра". Виставка про супротив інформац...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу