Фото: Купчак Володимир

Купчак Володимир Романович

Верховна Рада 7, Батьківщина, мажоритарка

Характеристики політика

  • ФАРи: 1
  • Кнопкодавство: 1

Біографія

Народився 7 квiтня 1978 року в місті Івано-Франківську, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, тимчасово не працює, безпартійний, проживає в місті Івано-Франківську, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

Балотування

  • 2012
    мажоритарка
    Верховна Рада 7-го скликання: Батьківщина. Округ 84, Івано-Франківська область
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 6 червня 2013 — 27 листопада 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 6 червня 2013
    ВО "Батьківщина"

Кнопкодавство

Дізнатися більше
15 травня 2013

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу