Опис політика
Міський голова Вознесенська (з 2020 року), бізнесмен.
У 2026 році Величко потрапив у ДТП, внаслідок якої загинула людина. Згодом мера затримали і повідомили про підозру.
За даними ЗМІ, ДТП сталась під час службового відрядження поблизу села Пушкове на Кіровоградщині. Авто Величка винесло на зустрічну смугу через погодні умови, в результаті чого відбулось зіткнення з іншою автівкою.
У 2023 році Величко обматюкав депутатів Вознесенської міської ради після того, як депутати провалили рішення про будівництво Центру ментального здоров'я.
Частина депутатів відмовилась голосувати через те, що на місці будівництва були дерева, які висадили матері загиблих військових ЗСУ. Сам мер переконував, що дерева мали зберегти та пересадити поруч.
У 2020 році був обраний міським головою Вознесенська, балотувався від "Слуги народу".
У 2013 році став засновником та співвласником жіночої футбольної команди "Памір".
З 2011 до 2020 року був керівником будівельного підприємства "Памір-Буд".
До цього пройшов строкову службу в лавах ЗСУ, після чого почав займатись підприємницькою діяльністю у будівельній сфері.
У 2010 році закінчив Уманський національний університет садівництва за спеціальністю "Економіка підприємства".
Народився 17 жовтня 1988 року в місті Вознесенськ Миколаївської області.
Пов'язані партії
Балотування
-
2020Вознесенська міська рада - голова, 2020: ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "СЛУГА НАРОДУ"Обрано