Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Короленко Валентина

Короленко Валентина Юріївна

Рік народження: 1984

Опис політика

Народна депутака ВРУ 9. №145 у єдиному списку політичної партії "Слуга Народу".

Наприкінці 2022 року проголосувала за містобудівну реформу (#5655), яка впроваджувалася в інтересах забудовників і нівелювала вплив громадян на відбудову України. Публічне обговорення проєкту не проводилося. ГО, ЗМІ та Асоціація міст України закликали нардепів доопрацювати проєкт. За кілька годин після скандального голосування петиція з вимогою до президента накласти вето набрала більше 25 000 голосів. НАЗК повідомила, що подані антикорупційні зауваження враховані не в повній мірі.

Цього ж року підписала звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій.

Того ж року увійшла до Комітету з питань екологічної політики та природокористування.

Також ЦВК визнала Валентину Короленко, включену до виборчого списку політичної партії "Слуга Народу" під № 145, обраною народним депутатом України.

У 2019 році балотувалась до ВРУ 9 у списку партії "Слуга Народу" під №145. Вказала, що на момент балотування -  фізична особа підприємець, безпартійнa.

За даними Youcontrol, людина за таким ПІБ Короленко Валентини Юріївни - це співробітниця Дніпропетровської митниці, головний держінспектор відділу митного оформлення митного поста "Кривий Ріг".

Освіта

Здобула диплом магістра з екології у Криворізькому технічному університеті. Навчалась за спеціальністю "Правознавство" у Центрі митної справи та післядипломної освіти Академії митної служби України, а також у Дніпропетровському національному університеті ім. Олеся Гончара за спеціальністю "Фінанси та кредит".

Народилася 15 травня 1984 року у Кривому Розі.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 5 жовтня 2022 — ...
   Комітет з питань екологічної політики та природокористування

  Читайте на ЧЕСНО

  Екснардепа-держзрадника Киву заочно судять у Львові

  Екснардепа-держзрадника Киву заочно судять у Львові

  27 березня в Личаківському суді у Львові відбулося засідання щодо посягання на територіальну цілісність України з боку екснардепа Іллі Киви (ОПЗЖ). Одним зі ...

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу