Фото: Павлик Віталій

Павлик Віталій Андрійович

Київська міська рада 7, ДемПУ, мажоритарка

Характеристики політика

 • Гречкосійство

Опис політика

В 2019 році балотувався до Верховної Ради України, як самовисуванець по мажоритарному округу № 216 м. Київ.

Його тричі обирали до Київської міської ради: 2015-го – від партії "Єдність", 2014-го – від Демократичної партії України, а 2008-го – від Блоку Леоніда Черновецького.

У ЗМІ зафіксовано, що від імені кандидата в депутати роздавали продуктові набори - гречка, цукор, чай, олія, шоколад та консерви із листівкою, на якій зображено фото Павлика.

2012 Павлик самовисувався до парламенту по тому ж 216-му столичному округу. Але, після заяви до ЦВК, реєстрацію було скасовано. У цьому ж окрузі балотувався і Олександр Супруненко, помічником якого у 6-му скликанні був Павлик. Дружина Павлика Марина була також помічницею-консультанткою на платній основі Олександра Супруненкау 8-му скликанні ВРУ. 

Павлик був помічником-консультантом народних депутатів різних скликань. У 5-му скликанні допомагав регіоналу Степану Цапюку, а в 4-му - на громадських засадах самовисуванцю з Полтавщини Василю Гаврилюку. У 2006 році обраний депутатом Дарницької райради міста Києва.

У Київраді Павлик має низький коефіцієнт опозиційності – 2%, тобто підтримує майже всі рішення ради й разом з коаліцією Київради несе відповідальність за рішення щодо розвитку міста останні 4 роки. Є прогульником засідань комісії міськради. 

Неодноразово було зафіксовано “гречкосійство” з боку депутата. Він катав виборців на прогулочному катері безкоштовно, дітям роздавав смаколики та портфелі до 1-го вересня. 

У 2011 фракція БЮТ озвучила пропозицію внести на розгляд депутатів питання про відставку Київського міського голови Леоніда Черновецького і затвердження звернення до Верховної Ради про призначення в Києві дострокових місцевих виборів. На той момент Павлик був головою регламентної комісії Київради та висловився проти розгляду такого проекту рішення.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні "Благодійний фонд соціально-правової допомоги" за адресою: м. Київ, вулиця Вірменська, 29. Телефон: (044) 562-67-34, (044) 355-60-07.

Інформація щодо помічників-консультантів на сайті КМР відсутня.

Балотування

 • 2019
  мажоритарка
  Верховна Рада 9-го скликання: самовисування. Округ 216, Київська область
  Не обрано
 • 2015
  мажоритарка
  Київська міська рада 8-го скликання: УКРАЇНСЬКА ПАРТІЯ "ЄДНІСТЬ". Округ 18
  Обрано
 • 2014
  мажоритарка
  Київська міська рада 7-го скликання: ДемПУ
  Обрано
 • 2012
  мажоритарка
  Верховна Рада 7-го скликання: самовисування. Округ 216, Київська область
  Не обрано
 • 2008
  список
  Київська міська рада 6-го скликання: Блок Леоніда Черновецького
  Обрано
 • 2006
  Дарницька районна у місті Києві рада 5-го скликання
  Обрано

Фракції

 • Київська міська рада 8
 • Період не вказано
  Єдність

Робота помічником для:

Верховна Рада 4, На громадських засадах
Верховна Рада 5, Невідомо
Верховна Рада 6, Невідомо

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу