Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Порошенко Олексій

Порошенко Олексій Петрович

Рік народження: 1985

Опис політика

Народний депутат 8 скликання, обраний за 12 округом (Вінницька область)  від “Блоку Петра Порошенка” як член партії. Член Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. Член української делегації у Міжпарламентському союзі.

У 2014 році за власними словами служив у ЗСУ в зоні АТО під іншим прізвищем, щоб не наражати на зайву небезпеку товаришів по службі.

У 2013-2014 роках — депутат Вінницької обласної ради, обраний за округом №3 (Бершадський район) від ВО “Батьківщина”. Був членом постійної комісії обласної ради з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

З 2011 до 2014 року працював заступником генерального директора із зовнішньоекономічних зв’язків ПрАТ “Продовольча компанія “Поділля”. У 2010-2011 роках був віце-консулом відділу з економічних питань Генерального Консульства України у м.Шанхай (Китайська Народна Республіка).

У 2010 році обіймав посади в.о. заступника та заступника торговельно-економічної місії у тому ж консульстві. 2009-2010 роки - радник у Міністерстві економіки України. До того працював у корпорації “Рошен” на посадах менеджера зі збуту територіального відділу та економіста з фінансової роботи, а також аналітиком у банку Merry Lynch.

Закінчив ІМВ КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “міжнародний бізнес”, Лондонську школу економіки і політичних наук, а також отримав ступінь МВА у міжнародній бізнес-школі INSEAD (Франція та Сингапур).

Балотування

 • 2014
  мажоритарка 12
  Верховна Рада 8-го скликання, позачергові: БПП — мажоритарка 12
  Обрано

Фракції

 • Верховна Рада 8
 • Листопад 2014 — Серпень 2019
  Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Комітети

 • Верховна Рада 8
 • Листопад 2014 — Серпень 2019
  Комітет з питань податкової та митної політики

Помічники

Верховна Рада 8

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу