Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Грималюк Андрій

Грималюк Андрій Васильович

Рік народження: 1985

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

Із 2015 року – депутат Івано-Франківської міської ради 7-го скликання від партії ВО “Свобода" як її член. Увійшов до складу фракції цієї партії у міській раді. Секретар постійної депутатської комісії з питань регламенту та депутатської діяльності.

2014 - кандидат в народні депутати від політичної партії “Свобода”. 2010-2015 - депутат Івано-Франківської міської ради 6-го скликання від партії ВО "Свобода".

Директор зі стратегічного розвитку КП “Водоекотехпром”. В 2016 - майстер у ТзОВ “Івано-Франківськ АвтоДор”. Доброволець батальйону “Айдар”. 

Освіта вища.

Згідно аналізу декларацій 2014-го і 2015-го років потрапив у список найбідніших депутатів Івано-Франківської міської ради - за даними ЧЕСНО. 

Згідно аналізу депутатської роботи в 2014 та 2017 роках потрапив у список депутатів-прогульників.

Згідно аналізу декларації 2016-го року, за даними ЧЕСНО, потрапив у список найбільших землевласників Івано-Франківської міської ради.

Попри законодавчу заборону політикам втручатися в освітні процеси, завітав на свято першого дзвоника до школи №2 у своєму окрузі.

Балотування

Фракції

  • Івано-Франківська міська рада 7
  • Період не вказано
    ВО "Свобода"

Читайте на ЧЕСНО

Facebook обманює, що не блокує дописи про "Азов"

Facebook обманює, що не блокує дописи про "Азов"

Нещодавно міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив, що завдяки його домовленостям з компанією Meta за згадування про полк "Азов"...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу