Фото: Матківський Богдан

Матківський Богдан Миронович

Верховна Рада 8, самовисування, мажоритарка, Член Політичної Ради Партії Народний контроль

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 7

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання по 121 округу (Львівська область) від партії "Громадянська позиція" як безпартійний..

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за округом №121 (Львівська область) як безпартійний самовисуванець. Позафракційний. У 2014-2015 роках був членом фракції “Блок Петра Порошенка”. Секретар Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики. Є членом Політичної ради партії “Громадський рух “Народний контроль”.

У 2013-2014 році був заступником сотника Самооборони Майдану, у 2014 - координатором Самооборони Дрогобича. Брав участь в АТО як командир взводу 1 батальйону Національної Гвардії України.

З 2012 року працював як регіональний менеджер ТОВ "ЗЕТ-Україна", а у 2014 році посів посаду генерального директора ТзОВ "ЗЕТ-Автор". З 2012 року є віце-президентом Благодійної організації "Сфера-ЗЕТ".

У 2008-2012 роках працював над впровадженням в Україні соціально-економічного проекту "Програма-ЗЕТ" та соціального "Сфера-ЗЕТ" на громадських засадах. Займався також приватною підприємницькою діяльністю.

Закінчив факультет менеджменту та маркетингу Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка та ПТУ №19.

Кнопкодав.

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування. Округ 121
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2015 — 9 жовтня 2015
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • 9 жовтня 2015 — 29 серпня 2019
    Позафракційні

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань економічної політики

Кнопкодавство

Дивитись усі 7
18 грудня 2018
20 листопада 2018
Законопроект 8380
20 листопада 2018
Законопроект 8380
20 листопада 2018
Законопроект 8380
20 листопада 2018
Законопроект 8329
22 травня 2018
Законопроект 8201
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 86,0%
прогули 14,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8

Посади у партіях

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу