Фото: Мусій Олег

Мусій Олег Степанович

Верховна Рада 8, самовисування, мажоритарка, Член Політичної Ради Партії Народний контроль

Характеристики політика

  • ФАРи: 2
  • Кнопкодавство: 2
  • Зразкова відвідуваність ВР
    Зразкова відвідуваність ВР
  • Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання по 124 округу (Львівська область) від партії "Громадянська позиція" як безпартійний.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за округом №124 (Львівська область) як безпартійний самовисуванець. Заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань забезпечення євроасоціації Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров'я. У 2014-2015 роках був членом фракції “Блок Петра Порошенка”, далі - позафракційний. Є членом Політичної ради партії “Громадський рух “Народний контроль”.

З 2010 року - член правління Південно-західного європейського лікарського форуму, з 2012 року - його віце-президент. У 2008-2011 та з 2012 року - член колегії МОЗ України. З 2007 року - президент Всеукраїнського лікарського товариства (у 2001-2007 роках був членом правління, а з 1990 до 2001 року - президентом). З 2006 року - віце-президент Української медико-правової асоціації.

З 2005 року - член Вищої медичної ради при Міністерстві охорони здоров’я України, з 2005 до 2014 року був головою Громадської ради при МОЗ України, з 2004 року - віце-президент Світової федерації Українських лікарських товариств (у 2000-2004 роках був членом правління), голова Київського лікарського товариства (у 2001-2013 роках).

У 2014 році обіймав посаду Міністра охорони здоров’я України. Під час Євромайдану входив до “Медичної сотні”, був координатором медичної служби Штабу національного спротиву. З 2013 до 2014 року був помічником-консультантом на платній основі народного депутата від ВО “Батьківщина” Романа Ілика. У 1997-2001 роках був директором та лікарем-консультантом СП “Віола”. З 1995 до 1996 року був заступником директора з медичних питань в СП “Адоліс”.

До того працював лікарем у дитячо-юнацькій школі “Нивки” ФК “Динамо Київ”, анестезіологом-реаніматологом та медбратом у медичних установах. Під час навчання в університеті 5 років був членом правління Студентського наукового товариства ім.О.А.Киселя.

Закінчив Національний медичний університет ім.О.О.Богомольця за спеціальністю “анестезіологія та реаніматологія”, Національну медичну академію післядипломної освіти ім.П.Л.Шупика за фахом “організація і управління охороною здоров’я”.

Кнопкодав. Фігурант антикорупційних розслідувань за фактом податкових та владних зловживань. Ймовірно має конфлікт інтересів, працюючи у “медичному” комітеті Верховної Ради.

Балотування

  • 2014
    мажоритарка
    Верховна Рада 8-го скликання: самовисування
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 18 вересня 2015 — 29 серпня 2019
    Позафракційні
  • 27 листопада 2014 — 18 вересня 2015
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань охорони здоров’я

Кнопкодавство

Дізнатися більше
20 грудня 2018
Законопроект 8121
20 грудня 2018
Законопроект 8121
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 91,8%
прогули 8,2%
Останнє оновлення: 19 лютого 2019

Помічники

Верховна Рада 8

Посади

  • 27 лютого 2014 — 2 грудня 2014
    міністр охорони здоров'я

Посади у партіях

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

Олег Мусій не декларує державну компенсацію, отриману на оренду житла

  • порушення вимог фінансового контролю податкові зловживання

Компенсують і не комплексують: які депутати отримують кошти з бюджету України

  • використання влади чи службового становища всупереч інтересам служби владні зловживання

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу