Фото: Мельник Сергій

Мельник Сергій Іванович


Негативні характеристики


Позитивні характеристики

  • Зразкова відвідуваність сесій Зразкова відвідуваність сесій
  • Зразкова відвідуваність комітетів Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради 9 скликання по 187 округу (м.Хмельницький) як безпартійний самовисуванець.

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році за округом №187 (м.Хмельницький) як самовисуванець та член ВО “Батьківщина”. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету. Член фракції “Блок Петра Порошенка”. У 2015 році балотувався до Хмельницької міської ради як перший кандидат від БПП.

У 2010 році був переобраний Хмельницьким міським головою від ВО “Батьківщина” як член партії. У 2006 році вперше був обраний Хмельницьким міським головою на цю ж посаду.

У 2003-2006 роках був заступником голови Хмельницької ОДА. З 2002 до 2003 року обіймав посаду начальника Департаменту з бюджету Міністерства фінансів України. У 2002 році був радником Проекту підтримки економічної та фінансової реформи.

У 2000-2002 роках працював керівником департаменту місцевих фінансів, заступником голови Секретаріату Спілки лідерів місцевих та регіональних влад України, менеджером проекту “Реформування міжбюджетних відносин”, брав участь у розробці Бюджетного кодексу України.

З 1998 до 2000 року перебував на посаді заступника Хмельницького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради — завідуючого фінансовим відділом. У 1993-1998 роках обіймав посади заступника начальника та начальника фінансового відділу, начальника відділу економічного аналізу та планування Хмельницької міської ради.

З 1992 до 1993 року був бухгалтером та головним бухгалтером управління ЖКГ Хмельницької ОДА, у 1990-1992 роках - економіст та бухгалтер Хмельницького обласного управління ЖКГ.

Очолює Хмельницьке регіональне відділення Асоціації міст України та Хмельницьку обласну організацію Спілки економістів України. Входить до складу Правління Асоціації міст України та громад, є членом Спілки лідерів місцевих та регіональних влад України. Включений до складу Міжвідомчої комісії з питань місцевого самоврядування при Кабінеті Міністрів України.

Закінчив Хмельницький національний університет за спеціальністю “облік та аудит”, а також Хмельницький кооперативний технікум. Заслужений економіст України.

Кнопкодав.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань бюджету

Помічники Помічники

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Дроздова Ірина Анатоліївна
  • Кучерук Ірина Леонідівна
  • Магдін Олег Миколайович
  • Степанова Наталія Володимирівна

На громадських засадах