Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Попов Ігор

Попов Ігор Володимирович

Рік народження: 1972

Опис політика

Народний депутат 8 скликання, обраний від “Радикальної партії Олега Ляшка” (№6 у списку) як безпартійний, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції. Голова програмної ради з питань громадянського суспільства Міжнародного Фонду “Відродження”, виконавчий директор Українського форуму грантодавців.

З 2011 року - президент аналітичного центру “Політика”. У 2011-2013 роках працював першим заступником Голови Національного агентства України з питань державної служби.

У 2010 році короткий час був головою партії “Єдиний Центр” та директором Центру прикладних політичних досліджень “Пента”, зараз продовжує бути його експертом. З 2009 до 2010 року був заступником голови Секретаріату Президента України, представником Президента України у Верховній Раді України.

З 1994 до 2009 року обіймав посади керівника Ніжинської організації, голови Чернігівської обласної організації, координатора програм секретаріату, міжнародного спостерігача на виборах у 20 країнах, голови правління ВГО “Комітет виборців України”, шеф-редактора газети “Точка зору”, голови правління Міжнародної громадської організації “Міжнародний центр моніторингу виборів”.

Брав участь у створенні кількох громадських організацій та коаліцій в Україні, в тому числі був першим виконавчим директором Українського Форуму Благодійників та ГО “Громадянська позиція”.

Закінчив Ніжинський державний педагогічний університет ім.М.Гоголя за спеціальністю “викладач географії, Київський інститут практичної психології та соціальної роботи за фахом “практична психологія”, аспірантуру Інституту соціології НАНУ (електоральна поведінка).

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
    Радикальна партія Олега Ляшка

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
    Комітет з питань запобігання і протидії корупції

Помічники

Верховна Рада 8

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу