Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Пустоваров Анатолій

Пустоваров Анатолій Іванович

Рік народження: 1987

Характеристики політика

  • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році балотувався до Верховної Ради по 76 мажоритарному округу (м.Запоріжжя) від партії "Опозиційний блок" як її член.

Заступник Запорізького міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. 

Працював в органах міністерства внутрішніх справ України та на ПАТ "Запоріжсталь". Працюючи на комбінаті "Запоріжсталь" начальником відділу по питанням регіонального розвитку, займався реалізацією програм соціального партнерства з державними, муніципальними та громадськими інститутами.

Закінчив Харківський національний економічний університет, кваліфікація — магістр міжнародної економіки.

Фігурант кримінальної справи про зловживання на тендерах щодо реконструкції та благоустрою низки спортивних майданчиків у запорізьких школах, унаслідок чого, за даними слідства, у Запоріжжі та Мелітополі Запорізької області було розкрадено 87 мільйонів гривень.

Під час виборів-2019 вів найдорожчу кампанію та використав на агітацію 2,54 мільйона гривень, які йому рівними сумами пожертвували зокрема співробітники місцевого заводу ПАТ "Запоріжсталь". Заступнику мера Пустоварову допомагала й міська влада, яка підтримувала кандидата на офіційному сайті.

Балотування

Читайте на ЧЕСНО

Гуде та димить: чим небезпечні генератори для здоров’я українців

Гуде та димить: чим небезпечні генератори для здоров’я українців

Щоб пережити блекаути, викликані російськими обстрілами енергетичних об’єктів, українці з 2022 року масово використовують бензинові та дизельні генерат...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу