Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Войціцька Вікторія

Войціцька Вікторія Михайлівна

Рік народження: 1974

Опис політика

У 2019 році балотувалась до Верховної Ради 9 скликання по 155 округу (Рівненська область) від партії "Голос" як безпартійна.

Народна депутатка 8 скликання. Обрана від партії “Самопоміч” (№22 у списку). Секретарка Комітету Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки.

Була включена до списку “Самопомочі” за квотою партії “Воля”, вийшла з “Волі” разом з Єгором Соболєвим та Павлом Костенком після внутрішньопартійного конфлікту з Юрієм Дерев’янком, згодом вступила у партію “Самопоміч”. У травні 2019 року оголосила про вихід з партії.

У 2014 році брала участь у президентських виборах як спостерігачка від громадської мережі ОПОРА.

До політичної діяльності обіймала посаду фінансової директорки у ПрАТ «ТИСАГаз», CUB Energy Inc., VP Finance, директорки з корпоративних фінансів у ПрАТ “Адамант Інвестментс” та “Concorde Capital”, директорки з ринку капіталу у “Cushman & Wakefield Ukraine”.

Також працювала фінансовою контролеркою та аудиторкою у різних міжнародних компаніях, координаторкою Гарвардського університету (США) з питань організації та проведення фандрейзингових заходів.

Закінчила КНТЕУ за спеціальністю “банківська справа” та програму МВА Brandels International Business School за фахом “міжнародні фінанси” (Уолтем, США).

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
    Обʼєднання "Самопоміч"

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
    Комітет з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки

Помічники

Верховна Рада 8

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу