Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Кіраль Сергій

Кіраль Сергій Іванович

Рік народження: 1975

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Об’єднання “Самопоміч” (№32 у списку), член партії. Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань промислової політики та підприємництва.

З 2014 року є позаштатним радником Львівського міського голови з питань інвестицій та зовнішньоекономічної діяльності. У 2010 році балотувався до Львівської міської ради від Республікансько-Християнської Партії.

З 2008 до 2014 року обіймав посаду начальника управління зовнішньоекономічними відносинами та інвестиціями, заступника директора департаменту економічної політики Львівської міської ради. У 2006-2007 роках працював консультантом у Харкові у представництві швейцарського холдингу “Сканагрі”. У 2004-2005 роках був директором департаменту маркетингу у ВАТ “Концерн Хлібпром”.

До 2003 року брав участь у різних громадських проектах, пов’язаних з аграрним бізнесом: організовував лекції, освітні програми та стажування для представників дрібного бізнесу.

З 2002 року - приватний підприємець у сфері консалтингу, створення бізнес-планів, інвестиційних проектів, маркетингових стратегій для підприємств. До того працював перекладачем, менеджером у компанії “Буг”. Працював у кількох представництвах американських компаній.

Закінчив ЛНУ ім.І.Франка за спеціальністю “викладач англійської мови та літератури” та Львівський інститут менеджменту за фахом “менеджмент організацій” (сертифікат МВА)

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Фракції

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
   Обʼєднання "Самопоміч"

  Комітети

  • Верховна Рада 8
  • Листопад 2014 — Серпень 2019
   Комітет з питань промислової політики та підприємництва

  Помічники

  Верховна Рада 8

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу