Фото: Лесюк Ярослав

Лесюк Ярослав Васильович

Верховна Рада 8, БПП, №69 у списку

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 5
  • Зразкова відвідуваність ВР
    Зразкова відвідуваність ВР
  • Зразкова відвідуваність комітетів

Опис політика

Народний депутат 8 скликання. Обраний у 2014 році від партії “Блок Петра Порошенка” (№69 у списку) як безпартійний. Голова підкомітету з питань державної політики у сфері розвитку та використання державної мови та мов національних меншин в Україні Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності. Набув депутатських повноважень у січні 2015 року.

У 2007 році балотувався до Верховної Ради 6 скликання від блоку “Наша Україна - Народна Самооборона” 147 номером у списку, був безпартійним.

Протягом 2006–2008 років був радником президента Віктора Ющенка. У 2006 році балотувався до Верховної Ради від Громадянського блоку “Пора-ПРП” номером 38 у списку, був безпартійним.

З 1999 до 2006 року, а потім з 2008 - президент міжнародної громадської організації “Фонд “Український вимір”. У 2005 році був членом Ради та Президії партії “Народний Союз “Наша Україна”.

У 1998 році балотувався до Верховної Ради 83 номером у списку Народного Руху України, був ідеологом та розробником парламентської виборчої кампанії Народного Руху України.

З 1996 до 2001 року обіймав посади керівника Центру стратегічних розробок при голові НРУ, члена Центрального Проводу НРУ, заступника Голови Секретаріату НРУ, керівника Політичного управління при голові НРУ, керівника виборчого штабу НРУ. Був членом партії з 1989 року.

З 1993 до 1996 року обіймав посаду президента Української ліги медитації та воїнських мистецтв, а з 1991 до 1993 року був віце-президентом Української республіканської організації східних єдиноборств та оздоровчих систем.

У 1990-1991 роках очолював Львівський науково-практичний центр медитативних систем при Львівському обласному відділенні Українського фонду культури.

До того працював лікарем-психотерапевтом, лікарем-психіатром, завідувачем відділення, лікарем-ординатором та лікарем інтерном у різних медичних та науково-медичних установах Львова, Волинської області, а також Москви та Дагестану (Російська Федерація).

Закінчив Львівський національний медичний університет ім.Данила Галицького за спеціальністю “лікарська справа”.

Кнопкодав.

Балотування

  • 2014
    список №69
    Верховна Рада 8-го скликання: БПП
    Обрано
  • 2007
    список
    Верховна Рада 6-го скликання: НУНС
    Не обрано
  • 2006
    список
    Верховна Рада 5-го скликання: Пора-ПРП
    Не обрано
  • 1998
    список
    Верховна Рада 3-го скликання: НРУ
    Не обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 4 червня 2015 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • 27 січня 2015 — 4 лютого 2015
    Позафракційні

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 27 січня 2015 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань культури і духовності

Кнопкодавство

Дізнатися більше
18 грудня 2018
18 грудня 2018
18 грудня 2018
8 листопада 2018
Законопроект 0203
8 листопада 2018
Законопроект 0203
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 95,2%
прогули 4,8%
Останнє оновлення: 19 лютого 2019

Помічники

Верховна Рада 8

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу