Фото: Мондриївський Валентин

Мондриївський Валентин Миколайович


Негативні характеристики


Опис політика

У 2019 невдало балотувався до Верховної Ради України від партії УДАР по 220 округу м. Київ.

З 2018 призначений заступником Київського голови КМДА. За розподілом обов’язків координує та контролює роботу департаментів освіти і науки, молоді та спорту, культури, охорони культурної спадщини, управління з питань реклами, Подільської та Деснянської РДА. В 2016 призначений головою Подільської РДА. До призначення був в.о. голови Подільської РДА з 2014 року.

У 2015 обраний депутатом Київради від БПП “Солідарність” по округу №79 м. Київ. Член постійної комісії Київської міської ради з питань транспорту, зв'язку та реклами.

Був співавтором поправок до проекту рішення щодо розірвання договору із забудовником, який має намір звести на Поштовій площі ТРЦ на місці археологічних знахідок ХІ-ХІІ ст.ст., тобто часів Київської Русі.  Активісти запевняли, що в разі ухвалення поправок площа залишиться "інвестору", а повноцінного музею на ній напевно не буде, бо ці зміни унеможливлювали розірвання договору із забудовником.

Під час голосування за музей на Поштовій площі Мондриївський утримався. 

У 2014 році балотувався за списком партії БПП до Верховної ради України, був під номером 178. Навесні 2014 вперше пройшов до числа обраних депутатів Київради від УДАРу.

2010-2014 рр. - Всеукраїнський благодійний фонд "УКРАЇНА-Юнеско" - керівник проектів. 2007-2010 рр. - прес-секретар - помічник-консультант Міністра оборони України Юрія Єханурова.

2005–2006 рр. - прес-секретар Прем‘єр-міністра України Юрія Єханурова, керівник прес-служби Кабінету Міністрів України. 2005 р. - начальник управління інформаційної політики – керівник прес-служби Дніпропетровської ОДА.

Був помічником-консультантом народного депутата 4-го та 5-го скликань від “Нашої України” Юрія Єханурова на громадських засадах.

Є фігурантом журналістського антикорупційного розслідування через суміщення державної служби та депутатського мандату, що заборонено законом.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Депутати Київської ради суміщують посади з державною службою

  • владні зловживання: порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні