Фото: Соловйова Марина

Соловйова Марина Михайлівна


Опис політика

У 2019 році балотується до Верховної Ради 9 скликання від партії “Громадянська позиція” (№5 у списку).

З 2016 року — членкиня Громадської ради доброчесності. У 2015 році балотувалась до Київської міської ради від партії “Громадянська позиція” за округом №111 (Шевченківський район).

З червня 2014 року - членкиня Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, призначена Урядовим уповноваженим з питань антикорупційної політики,а з липня того ж року - пані секретар Голови Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції. Була членкинею Громадської ради доброчесності.

У 2014 році балотувалась до Верховної Ради 8 скликання від партії “Громадянська позиція” (№3 у списку). З 2013 року - помічниця-консультантка на громадських засадах народного депутата Анатолія Гриценка. Співзасновниця та керівниця ГО “Андріївсько-пейзажна ініціатива”.

У 2003-2014 роках - фізична особа-підприємець (надання юридичних послуг і консультацій). Раніше працювала у представництві ВАТ “Машинобудівна корпорація “Сплав” в Україні” та у представництві АООТ “Промислова компанія “Сплав” в Україні”, а також інженеркою ДАК “Укрресурси”.

Закінчила Київський національний економічний університет за спеціальністю “правознавство” та Київський політехнічний інститут за фахом “інженер”.


Балотування Балотування


Посади у партіях Посади у партіях


Архів політичної агітації Архів політичної агітації