Здати зрадника

Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Чаплига Михайло Вячеславович
Фото: Чаплига Михайло

Чаплига Михайло Вячеславович

Рік народження: 1974

Державна зрада

Опис політика

Був частим гостем проросійських телеканалів "Наш" та "Zik", де виступав в якості експерта та політолога. Заявляв, що Володимир Зеленський "Кат українського народу". Виступав за позаблоковий статус України.

У 2023 році продовжив поширювати тезу про "зовнішнє управління" та почав займатися дискредитацією української армії, критикуючи підготовку мобілізованих.

У 2022 році, перед початком війни, глузував з підготовки до війни та давав інтерв'ю пропагандистці Скабеєвій. Також заявляв, що Путін в очах Українців є "потужним лідером". 

Пізніше поширював інформацію, що російська пропаганда працює за механізмом "80% вільної, демократичної площадки, а 20% потрібного наративу". І українцям цьому варто повичитись. А в ефірі ток-шоу Наталії Мосейчук, заявив, що українські військові "привели до ситуації повного економічного фіаско". 

У 2021 році виправдовував анексію Криму, на його думку, росія її здійснила, бо Україна порушила свої обіцянки й планувала розмістити там базу НАТО. Також Михайло Чаплига заявляв про геноцид російськомовних дітей та порівнював політику партнерів щодо України з планом розчленування післявоєнної Німеччини.

У 2020 році заявив, що потрібно купувати російську вакцину від коронавірусу, про яку домовився Медведчук, а не слухати команди з посольства США.

Також у сюжеті програми "Секретні матеріали" сказав, що американці не лише використовують українців для експериментів, а й поширюють вірус в Україні. За словами авторів матеріалу, Україна не контролює ці "військові лабораторії", а доступ туди мають лише американські вчені. Називав Україну "колонією" та поширював тезу про "зовнішнє управління". 

У 2012-2018 роках працював у Секретаріаті уповноважений з прав людини Верховної Ради України. Посада: Представник Уповноваженого з питань зв'язків із громадськістю та інформаційних технологій.

З 2002 по 2005 був помічником народних депутатів Луценка, Шибка і Гавриша у 4 скликанні Верховної ради України.

Керівник МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ПРИКЛАДНОЇ ПОЛІТИКИ "СТРАТАГЕМА".

Є засновником організацій "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ""УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ З ПРАВ ЛЮДИНИ""БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ГІДНІСТЬ", ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ"

Освіта вища.

Навчався на Радіо-технічному факультеті в Національному університеті "Львівська політехніка" та був студентом Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", де навчався на факультеті авіаційно-космічних систем.

Народився 25 вересня 1974 року в місті Борислав, Львівської області.

Балотування

Робота помічником для:

Верховна Рада 4, На громадських засадах
Верховна Рада 4, На громадських засадах
Верховна Рада 4, На громадських засадах

Читайте на ЧЕСНО

Екснардепа-держзрадника Киву заочно судять у Львові

Екснардепа-держзрадника Киву заочно судять у Львові

27 березня в Личаківському суді у Львові відбулося засідання щодо посягання на територіальну цілісність України з боку екснардепа Іллі Киви (ОПЗЖ). Одним зі ...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу