Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Чаплига Михайло Вячеславович
Фото: Чаплига Михайло

Чаплига Михайло Вячеславович

Рік народження: 1974

Державна зрада

Опис політика

У червні 2022 року у ефірі ток-шоу Наталії Мосейчук, заявив, що українські військові "привели до ситуації повного економічного фіаско". 

У червні 2022 року поширював інформацію, що російська пропаганда працює за механізмом "80% вільної, демократичної площадки, а 20% потрібного наративу". І українцям цьому варто повичитись.

У лютому 2022 року, перед початком війни, глузував з підготовки до війни та давав інтерв'ю пропагандистці Скабеєвій. Також заявляв, що Путін в очах Українців є "потужним лідером". 

У 2021 році прямо виправдав анексію Криму: Росія її здійснила, бо Україна буцімто порушила свої обіцянки й планувала розмістити там базу НАТО. Також Михайло Чаплига заявляв про геноцид російськомовних дітей та порівнював політику партнерів щодо України з планом розчленування післявоєнної Німеччини.

У листопаді 2020 року заявив, що потрібно купувати російську вакцину від коронавірусу, про яку домовився Медведчук, а не слухати команди з посольства США.

У травні 2020 року політкоментатор та постійний гість телеканалів Медведчука Михайло Чаплига у сюжеті сказав, що американці не лише використовують українців для експериментів, а й поширюють вірус в Україні. За словами авторів матеріалу, Україна не контролює ці "військові лабораторії", а доступ туди мають лише американські вчені. Також називав Україну "колонією" та поширював тезу про "зовнішнє управління". 

Керівник МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЦЕНТР ПРИКЛАДНОЇ ПОЛІТИКИ "СТРАТАГЕМА".

Є засновником організацій "ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ ПРОФСПІЛКОВОГО РУХУ""УКРАЇНСЬКИЙ ІНСТИТУТ З ПРАВ ЛЮДИНИ""БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "ГІДНІСТЬ", ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕВОЛЮЦІЯ ГІДНОСТІ"

З січня 2012  по березень 2018 - працював у Секретаріаті уповноважений з прав людини Верховної Ради України. Посада: Представник Уповноваженого з питань зв'язків із громадськістю та інформаційних технологій.

 З 2002 по 2005 був помічником народних депутатів Луценка, Шибка і Гавриша у 4 скликанні Верховної ради України.

Балотування

Робота помічником для:

Верховна Рада 4, На громадських засадах
Верховна Рада 4, На громадських засадах
Верховна Рада 4, На громадських засадах

Читайте на ЧЕСНО

За що Верховний Суд заборонив партію Вітренко?

За що Верховний Суд заборонив партію Вітренко?

27 вересня Верховний суд частково задовольнив апеляційну скаргу Прогресивної соціалістичної партії України (ПСПУ) Наталії Вітренко.

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу