Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Продан Оксана

Продан Оксана Петрівна

Рік народження: 1974

Характеристики політика

 • Гречкосійство

Опис політика

У 2019 році балотувалась до Верховної Ради 9 скликання по 201 округу (м.Чернівці) як безпартійна самовисуванка. 10 липня зняла свою кандидатуру за власним бажанням. У 2019 році була головою партії "УДАР".

Народна депутатка 8 скликання, обрана від “Блоку Петра Порошенка” (№15 у списку) як безпартійна, членкиня Комітету з питань податкової та митної політики. Заступниця голови фракції “Блок Петра Порошенка”. Була експерткою “Реанімаційного Пакету Реформ” з економічних питань.

У 2012-2014 роках була народною депутаткою від партії “УДАР” (№4 у списку), була членкинею партії. З 2011 року - голова правління Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу “Фортеця”. У 2010-2011 роках була виконавчою директоркою Центру захисту підприємців та підприємств малого бізнесу Чернівецької області.

Була однією з ініціаторок та лідерок “Податкового Майдану” у 2010 році. З грудня 2010 року - членкиня Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України.

У 2008-2010 роках була головою Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. З 2007 року - суддя Третейського суду ВГО “Асоціація спеціалістів аграрної сфери “Третейська ініціатива”.

У 2005 році стала членкинею Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, заступницею голови Ради з питань зовнішньоекономічної діяльності при Кабінеті Міністрів України, а також членкинею Громадської ради при Державній митній службі України, пані секретарем Ради імпортерів при Кабінеті Міністрів України.

З 2008 року займається приватною адвокатською практикою. У 2004 році обіймала посаду заступниці директора ЗАТ “Укртранс-Чернівці”.

До того обіймала керівні посади та працювала директоркою, начальницею планово-економічного відділу, економісткою у державних та комерційних підприємствах, займалась приватною підприємницькою діяльністю.

Закінчила ЧНУ ім.Ю.Федьковича за спеціальностями “міжнародна економіка” та “правознавство” та Національну академію статистики, обліку та аудиту Держкомстату України за фахом “аудит”.

Освіта

 • 1996
  отримала повну вищу освіту у Чернівецькому державному (національному) університеті у м. Чернівці за спеціальністю «Міжнародна економіка»
 • 2002
  отримала другу вищу освіта за спеціальністю «Правознавство» у Чернівецькому національному університеті ім. Ю. Федьковича, м. Чернівці

Балотування

Фракції

 • Верховна Рада 8
 • Листопад 2014 — Серпень 2019
  Блок Петра Порошенка "Солідарність"
 • Верховна Рада 7
 • Грудень 2012 — Листопад 2014
  УДАР

Комітети

 • Верховна Рада 8
 • Листопад 2014 — Серпень 2019
  Комітет з питань податкової та митної політики

Помічники

Верховна Рада 8

Посади у партіях

 • Член Політичної Ради Партії УДАР
 • ... — 2019-05-29
  Голова партії УДАР

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу