Фото: Романюк Роман

Романюк Роман Сергійович

Верховна Рада 8, ЄС, №25 у списку, Член Центральної Ради Партії ЄС

Характеристики політика

  • Кнопкодавство: 1

Опис політика

Народний депутат 8 скликання, обраний від “Блоку Петра Порошенка” (№25 у списку) як безпартійний. Голова підкомітету з питань правового статусу Вищої ради правосуддя, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та їх членів Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя. Член Центральної ради партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Член Ради з судової реформи при Президентові України.

У 2012 році був обраний народним депутатом України від партії “УДАР” (№12 у списку), був членом Політичної ради партії. У 2009 році очолив партію “Нова Країна”, яка вже за рік була перейменована на партію “УДАР”, яку згодом очолив Віталій Кличко.

У 2008-2012 роках був депутатом Київської міської ради, обраний як номер 18 у списку “Блоку Віталія Кличка”. Був заступником голови постійної комісії з питань дотримання законності, правопорядку та запобіганню корупції. З 2004 року - Голова правління БО “Фонд правоохоронних органів столиці”.

У 1997-2007 роках обіймав посаду спочатку заступника начальника, а згодом - начальника управління взаємодії з судами, правоохоронними органами та органами юстиції Київської міської державної адміністрації. З 1988 до 1997 року обіймав керівні посади в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування міста Києва.

Закінчив КНУ ім.Т.Г.Шевченка за спеціальністю “правознавство”, НАДУ при Президентові України за фахом “державне управління” та Технічне училище №2 у м.Чернівці (монтажник електрорадіоапаратури). Заслужений юрист України.

Кнопкодав.

Освіта

  • 1988
    Київський національний університету ім. Шевченка, правознавство
  • 2004
    Національна академія державного управління при Президентові України, магістр державного управління

Балотування

  • 2014
    список №25
    Верховна Рада 8-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2012
    список №12
    Верховна Рада 7-го скликання: УДАР
    Обрано

Фракції

  • Верховна Рада 8
  • 27 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"
  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 — 27 листопада 2014
    УДАР

Міжфракційні обʼєднання

Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 — 29 серпня 2019
    Комітет з питань правової політики та правосуддя

Кнопкодавство

Дізнатися більше
20 вересня 2016
Зразкова відвідуваність ВР

Відвідування

Сесії, Верховна Рада 8

Presence donut
присутність 96,0%
прогули 4,0%

Останнє оновлення: 28 серпня 2019

Підсумок каденції Ради 8 скликання

Помічники

Верховна Рада 8
Верховна Рада 7

Посади у партіях

  • Період не вказано
    Член Центральної Ради Партії ЄС

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу