Фото: Тесленко Павло

Тесленко Павло Петрович


Негативні характеристики


Опис політика

В 2019 році балотувався до Верховної Ради України, як самовисуванець по мажоритарному округу № 216 м. Київ. 

Обраний у 2015 році до Київської міськради від від "Єдності" по округу №16 Дарницького району. Заступник голови постійної комісія Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

 Тричі висувався до Київської міської ради (2008, 2014, 2015), й у 2008-му став депутатом від Блоку Катеринчука. Майже одразу став позафракційним, проголосувавши за призначення спікером Київради Олеся Довгого, якого на цю посаду запропонував Леонід Черновецький. У 2011 р., коли Блок Черновецького почав розпадатися, Тесленко ввійшов до фракції Партії регіонів.

У 2006-му кандидат балотувався до ВРУ 5-го скликання від блоку "Патріоти України", але до парламенту не пройшов. 

Був помічником народного депутата 4-го та 5-го скликань Станіслава Довгого (батька Олеся Довгого). У 6-му та 7-му скликанні допомагав регіоналу Володимиру Рибаку. У Верховній Раді 8-го скликання, був помічником позафракційного Олександра Супруненка.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: "Добробут та безпека" за адресою: м.Київ, вулиця Архітектора Вербицького. Телефон: (095) 694-18-48.

Помічники-консультанти: Босий Юрій Володимирович, Нефедова Тетяна Олександрівна, Решетник Ольга Іванівна, Поваляєв Микола Вікторович.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Єдність

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Київські депутати не задекларували бізнес

  • порушення антикорупційного законодавства: порушення вимог фінансового контролю

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні

Архів політичної агітації Архів політичної агітації