Фото: Надточій Алла

Надточій Алла Володимирівна

мажоритарка

Опис політика

В 2015 році була обрана депутаткою Луцької міської ради від Луцької міської партійної організації "Самопоміч". Членкиня постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови.

Провідна юрисконсультантка юридичного відділу місцевої мережі управління правової координації мсцевої мережі партії Юридичного департаменту апарату Виконавчого комітету Політичної партії "Самопоміч".

З червня 2014 року - фізична особа-підприємець. Працювала в комерційному банку – ВАТ ВТБ Банк, комерційному банку "Дельта", де до 2008 року працювала менеджером з регіонального розвитку у Волинській області.

Була економісткою зі збуту у ТзОВ "Премє’р-Стиль". Трудову діяльність Алла Надточій розпочала у 1999 році на посаді економістки відділу збуту ВАТ "Волтекс".

Здобула вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент Організацій", здобула кваліфікацію менеджера-економіста; кваліфікацію виховательки в дошкільних закладах у "Луцькому педагогічному училищі ім. Галана".

Балотування

 • 2015
  мажоритарка
  Волинська обласна рада 7-го скликання: Самопоміч. Округ 60
  Не обрано
 • 2015
  мажоритарка
  Луцька міська рада 7-го скликання: Самопоміч. Округ 39
  Обрано

Фракції

 • Луцька міська рада 7
 • Період не вказано
  Обʼєднання "Самопоміч"

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу