Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Соломатін Аркадій

Соломатін Аркадій Миколайович

мажоритарка 42

Опис політика

В 2015 році став депутатом Луцької міської ради від Луцької міської партійної організації "Радикальна партія Олега Ляшка". Член постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

В березні 2018 року фракція РПЛ припинила своє існування в Луцькраді. В березні 2017 року після того як луцькі радикали в березні 2017 року приєдналися до "укропівської" більшості та підтриимали усунення з посади секретаря Юлії Вусенко, керівник партії Олег Ляшко вигнав Аркадія Соломатіна та його двох колег Сергія Булу та Костянтина Петрочука з лав радикалів.

Приватний підприємець. Член ГО "Волинське обласне об’єднання учасників АТО та волонтерського руху". Під час Євромайдану приєднався до "Правого Сектору" Волині. Також у березні 2014 року був одним із учасників Комітету громадської люстрації.

Навчався у Васильківському військовому авіаційно-технічному училищі, а згодом на факультеті літальних апаратів Військово-повітряної академії імені професора М.Є. Жуковського і Ю.О. Гагаріна.

Балотування

 • 2015
  мажоритарка 42
  Луцька міська рада 7-го скликання: РПЛ. Округ 42
  Обрано
 • 2015
  мажоритарка 60
  Волинська обласна рада 7-го скликання: РПЛ. Округ 60
  Не обрано

Фракції

 • Луцька міська рада 7
 • Період не вказано
  Радикальна партія Олега Ляшка

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу