Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Забродський Геннадій

Забродський Геннадій Олександрович

Рік народження: 1961

Характеристики політика

 • Прогульництво

Опис політика

З 2015 року депутат  Житомирської міської ради 7 скликання від ВО "Батьківщина". Член фракції ВО “Батьківщина” у міській раді. Член постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування. 

Обирався депутатом Житомирської міської ради 5 та 6 скликань (від Блоку Юлії Тимошенко, а далі від ВО “Батьківщина). 

З вересня 2018 року обіймає посаду начальника відділу енергетичного менеджменту Житомирської обласної державної адміністрації. У 2015-2018 роках - директор департаменту житлово-комунального господарства Житомирської обласної державної адміністрації.

У 2012-2015 роках - начальник головного управління житлово-комунального господарства, заступник директора департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства Житомирської обласної державної адміністрації.

З 2009 до 2012 року працював директором КП "Дирекція "Чорнобильбуд" Житомирської обласної ради. У 2008-2009 роках працював начальником Коростишівської міжрайонної державної податкової інспекції.

У 2008 році - начальник адміністративно-господарського управління Державної податкової адміністрації у Житомирській області. З 2002 до 2007 року - начальник управління житлово-комунального господарства Житомирської міської ради. У 2000-2002 роках - директор ТОВ "Централ Плюс".

З 1999 до 2000 року - директор представництва спільного українсько-американського закритого акціонерного товариства "Петротрейд". З 1997 року по 1999 рік працював генеральним директором ТОВ "К.П.Г.-Житомир". Раніше працював в управлінні по праці та соціальним питанням. 

У 2005 році закінчив Житомирський державний технологічний університет за спеціальністю облік і аудит. В 1988 році отримав спеціальність “інженер-механік” в Житомирському політехнічному інституті.

Прогульник.

Освіта

 • Освіта
  Освітній рівень: освіта вища

  Балотування

  Читайте на ЧЕСНО

  “Серце просить”: хто та чому фінансує УДАР Кличка

  “Серце просить”: хто та чому фінансує УДАР Кличка

  У 2023 році фонду партії УДАР Віталія Кличка пожертвували понад півтора мільйони гривень. Серед донорів виявились досить цікаві люди.  

  Дивитись більше про політика в інших джерелах

  Декларації
  Посіпаки
  Посіпаки-2
  Реєстр національних публічних діячів
  Гарна Хата
  Вони голосують для тебе
  Серпом по рейтингу