Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Зайцев Вячеслав

Зайцев Вячеслав Олексійович

Рік народження: 1980

Опис політика

Із 2015 року – депутат Запорізької міської ради 7 скликання. Депутатом обирався вперше за списками політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Безпартійний, член фракції "Солідарність". Голова постійної комісії міської ради з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму.

Завідуючий відділом Наукової бібліотеки та архіву Національного заповідника "Хортиця". Із 2015 року очолює громадську організацію "Запорозька рада ветеранів АТО" та Консультативну раду учасників АТО при Запорізькій ОДА.

В березні 2014 року був мобілізований до лав ЗСУ. Захищав Україну в АТО в складі 79 окремої аеромобільної бригади. Учасник оборони Донецького аеропорту, Південного котла та Дебальцево. Двічі поранений. Відзначений державною нагородою — Орденом "За мужність" ІІІ ступеню.

До мобілізації працював в Національному заповіднику "Хортиця", на посаді завідуючого відділом Наукової бібліотеки та архіву. Займається науково-дослідною діяльністю.

У 2003-2008 роках навчався на історичному факультеті Запорізького національного університету, отримав вищу освіту за спеціальністю "Історія", кваліфікація — історик, вчитель історії. У 1998–2000 роках проходив службу у Збройних силах.

Балотування

 • 2015
  мажоритарка 55
  Запорізька міська рада 7-го скликання: БПП — мажоритарка 55
  Обрано
 • 2015
  мажоритарка 63
  Запорізька обласна рада 7-го скликання: БПП — мажоритарка 63
  Обрано

Фракції

 • Запорізька міська рада 7
 • Період не вказано
  Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу