Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Клець Ірина

Клець Ірина Миколаївна

Рік народження: 1966

Опис політика

Із 2015 року – депутатка Запорізької міської ради 7 скликання. Депутаткою обиралася вперше за списками політичної партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність". Позафракційна. Секретар постійної комісії міської ради з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення.

Із 2012 року дотепер - завідуюча Амбулаторії №9 Центральної районної поліклініки №2 Шевченківського району Запоріжжя. Із 2008 року до 2012 року працювала у Центральній районній поліклініці Шевченківського району №2 лікаркою загальної практики сімейної медицини.

Із 1997 до 2008 року була дільничною лікаркою-терапевткою 2-ї міської поліклініки у Запоріжжі. У 1996 році закінчила Запорізький медичний інститут. Раніше, у 1992 році, закінчила Іркутський медичний інститут.

Із 1987 до 1989 року працювала старшою медсестрою відділення відновлювального лікування у сільській лікарні с.Серби, Ємільчинського району, Житомирської області. У 1987 році була фельдшеркою-акушеркою у амбулаторії ст. Буялик, Одеської області. Перед тим, у 1987 році, закінчила Одеське медичне училище.

Фігурантка антикорупційних публікацій "Запорізький БПП виключив із фракції Клець". У 2015 році після того, як Ірина Клець проголосувала за кандидата від "Нової політики" та екс-регіонала Руслана Підорича, який висувався на посаду секретаря міськради, депутатку виключили із фракції БПП.

Балотування

 • 2015
  мажоритарка 18
  Запорізька міська рада 7-го скликання: БПП — мажоритарка 18
  Обрано
 • 2011
  мажоритарка
  Запорізька міська рада 6-го скликання, проміжні — мажоритарка
  Не обрано
 • 2010
  мажоритарка
  Запорізька міська рада 6-го скликання — мажоритарка
  Не обрано

Фракції

 • Запорізька міська рада 7
 • Період не вказано
  Позафракційні

Читайте на ЧЕСНО

Facebook обманює, що не блокує дописи про "Азов"

Facebook обманює, що не блокує дописи про "Азов"

Нещодавно міністр цифрової трансформації Михайло Федоров оголосив, що завдяки його домовленостям з компанією Meta за згадування про полк "Азов"...

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу