Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Афанасьєв Олег

Афанасьєв Олег Володимирович

Рік народження: 1977

Характеристики політика

  • ФАРи: 2
  • Гречкосійство

Опис політика

Депутат Запорізької міської ради 7 скликання від політичної партії "Батьківщина". Член партії та однойменної фракції. 

Очолює постійну комісію Запорізької міської ради з питань регуляторної політики, розвитку підприємництва, торгівлі, послуг та захисту прав споживачів. Раніше був членом постійної комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста.

Працює комерційним директором ТОВ "ТГ "Арагон", яке займається торгівлею офісною технікою та канцелярським приладдям. З серпня 2014 року до серпня 2016 року офіційно був співвласником та директором будівельного підприємства ТОВ "Бревес".

У 2014 році став членом політичної партії "Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина". З вересня 1999 по серпень 2014 року — фізична особа-підприємець, менеджер по роботі з персоналом, виконавець робіт (виконроб), заступник директора з питань економіки та фінансів будівельного підприємства ТОВ "Будтехсервіс".

З липня 1998 по січень 1999 року — завідуючий продуктового магазину "Надія" ТОВ Фірма "Марка". Ще раніше працював менеджером з постачання ремонтно-будівельного підприємства "Раскат, ЛТД".

Фігурант антикорупційний публікацій "Запоріжжя: чотири депутати вчасно не подали е-декларації до НАЗК". Повідомлялося, що Олег Афанасьєв невчасно подав декларацію за 2016 рік.

"Депутат запорізької міської ради від партії "Батьківщина" Олег Афанасьєв присвоїв 790 бюджетних тисяч". У жовтні 2018 року повідомлялося, що на реконструкцію токмацького Територіального сервісного центру МВС було виділено 790 тисяч гривень. Підрядні роботи мало виконувати ТОВ "Бревес".

Проте пізніше сервісний центр вирішили перенести у сусіднє місто, а приміщення у м.Токмак (Запорізька область) залишилось у незадовільному стані. За цим фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

Фірма депутата отримувала замовлення від виконавчого комітету ради, де він є депутатом.

Балотування

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Дізнатися більше

депутати Запорізької міської ради вчасно не подали е-декларації до НАЗК

  • порушення вимог фінансового контролю порушення антикорупційного законодавства

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу