Фото: Мотренко Олександр

Мотренко Олександр Володимирович

мажоритарка, Член виконавчого комітету Широківської об'єднаної територіальної громади

Опис політика

Із 2015 року – депутат Запорізької міської ради 7 скликання. Депутатом обирався вперше за списками політичної партії "Наш край" як безпартійний. Член фракції партії "Наш край". Секретар постійної комісії міської ради з питань життєзабезпечення міста.

У 2009 році очолив ПАТ "Запорізький кабельний завод" і дотепер працює генеральним директором. Із 2008 до 2009 року обіймав посаду Генерального директора ПАТ "Запорізький завод надпотужних трансформаторів".

Із 2002 до 2007 року працював начальником трансформаторного цеху №1 на підприємстві "Запоріжтрансформатор". У 2007 році був призначений на посаду заступника директора з виробництва — начальника виробничо-диспетчерського управління.

На ПАТ "Запоріжтрансформатор" розпочав свою трудову діяльність. Із 1996 до 2002 року був майстром трансформаторного цеху №1, потім старшим майстром трансформаторного цеху №1, начальником ПДБ трансформаторного цеху №1, заступником начальника трансформаторного цеху №2.

У 1994 році закінчив Запорізький державний технічний університет і отримав освіту за спеціальністю інженер-електромеханік.

Фігурант антикорупційних публікацій. "Запорізькі депутати в судах: розкрадені мільйони та незадеклароване елітне авто". У 2018 році у судовому порядку визнали порушником антикорупційного законодавства Олександра Мотренка, депутата Запорізької міської ради з фракції "Наш край".

Він придбав ВАЗ за 128 тис. грн і вчасно не повідомив про це. Зарішенням суду від 15 травня 2018 року Мотренка оштрафували на 1700 грн (100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).

Балотування

 • 2015
  мажоритарка
  Запорізька міська рада 7-го скликання: НАШ КРАЙ
  Обрано

Фракції

 • Запорізька міська рада 7
 • Період не вказано
  Наш Край

Посади

 • Період не вказано
  Член виконавчого комітету Широківської об'єднаної територіальної громади

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу