Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Гурська Ніна

Гурська Ніна Миколаївна

Запорізька міська рада 7-го скликання: ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК — мажоритарка 16

Рік народження: 1962

Характеристики політика

  • Гречкосійство

Опис політика

Із 2015 року – депутатка Запорізької міської ради 7 скликання від політичної партії "Опозиційний блок", членкиня партії та однойменної фракції. Депутаткою обиралася вперше.

Увійшла до постійної комісії міської ради з питань екології. Голова Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Комунарського району. Офіційно на пенсії. Із 2014 року - пенсіонерка.

З 1991 по 2013 р. — стрілець ВОХР, інженерка виробничого управління, інженерка на "Заводі пластмасових виробів" групи маркетингу, інженерка цеху фарбування на "Запорізькому автомобілебудівному заводі".

У цей період отримала дві освіти. Зокрема, з 1997 по 2003 рік навчалася в Гуманітарному університеті "Запорізький інститут державного та муніципального управління" і отримала вищу освіту за спеціальністю "Соціальна робота".

Із 2008 до 2009 року навчалася в Інституті післядипломної освіти Класичного приватного університету, отримала другу вищу освіту за спеціальністю "Психологія". Додатково з 2012 по 2014 рік навчалася у Київському національному університеті культури і мистецтв за напрямом підготовки "кіно-, телемистецтво".

Із 1986 до 1987 року працювала у складі Радянських військ в Демократичній республіці Афганістан. До цього, з 1981 до 1986 року, працювала диспетчеркою, товарознавицею бази постачання Криворізького тресту їдалень.

Із 1977 до 1980 року навчалася у Дніпропетровському технолого-економічному технікумі.

Балотування

Фракції

  • Запорізька міська рада 7
  • Період не вказано
    Опозиційний блок

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу