Фото: Шкіря Ігор

Шкіря Ігор Миколайович


Негативні характеристики


Опис політика

Народний депутат 8 скликання, обраний як безпартійний самовисуванець за 52 округом (Донецька область), член групи “Партія “Відродження”. Член Комітету Верховної Ради України з питань транспорту.

У 2012 році був обраний народним депутатом від “Партії регіонів” за тим же округом як член партії. У 2007 та 2006 роках був обраний народним депутатом за списком “Партії регіонів” 157 та 38 номером відповідно, був членом партії.

У 2002 році був обраний народним депутатом 4 скликання від блоку “За Єдину Україну!” за 57 округом (Донецька область) як член “Партії регіонів”. З 2002 року був членом фракції “Регіони України (“Партії регіонів”), у 2004-2005 роках був однією з довірених осіб кандидата у президенти Віктора Януковича.

У 1998 році балотувався за 57 округом від блоку “Партія праці та Ліберальна партія - РАЗОМ”, також йшов за списком блоку. У 1997 році був обраний депутатом Донецької міської ради.

Засновник та керівник Благодійного фонду Ігоря Шкірі. Керівник Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників, до того, з 2009 року був її першим віце-президентом.

З 2010 року - президент Всеукраїнської асоціації “Укрбетон” та почесний голова Ради з питань туризму і курортів України. У 1997-2000 роках був віце-президентом баскетбольного клубу “Шахтар”.

З 1990 до 2002 року був президентом ТОВ “Виробниче об’єднання “Іліташ”. До того працював кріпильником на шахті.

Закінчив Донецький національний технічний університет за спеціальністю “гірничий інженер-електромеханік”, Донецький національний університет ім.В.Стуса за фахом “правознавство” та Донбаський державний коледж технологій та управління (кріпильник).

Кнопкодав. Прогульник засідань комітету у Верховній Раді 8 скликання. Фігурант антикорупційних розслідувань. Голосував за диктаторські закони 16 січня 2014 року та за Закон про засади державної мовної політики (2012 рік), який розширював вжиток російської мови.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 Партія регіонів

Депутатські групи Депутатські групи

  • Верховна Рада 8
  • Група "Відродження" 6 березня 2015 - 17 червня 2015
  • Група "Економічний розвиток" 27 листопада 2014 - 5 березня 2015

Міжфракційні обʼєднання Міжфракційні обʼєднання


Комітети Комітети

  • Верховна Рада 8
  • 26 листопада 2014 - 29 серпня 2019 Комітет з питань транспорту

Посади у партіях Посади у партіях


Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

Ігор Шкіра не зазначає свій бізнес у деклараціях

  • податкові зловживання: порушення вимог фінансового контролю

54 народних депутата не задекларували бізнес у 2014 році

  • податкові зловживання: порушення вимог фінансового контролю

Інші порушення Інші порушення

  • 16 січня 2014 Голосування за диктатуру
  • 2012 Біографію на звернення не надано

Помічники Помічники

На громадських засадах

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Дремлюк Світлана Миколаївна
  • Друковський Володимир Леонідович
  • Лукіна Людмила
  • Прик Ірина Олександрівна
  • Чернікова Маргарита Петрівна
  • Шенцева Нонна Анатоліївна