Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Станіславський Богдан

Станіславський Богдан Миколайович

Коломийська міська рада - голова, 2020: САМОВИСУВАННЯ

Рік народження: 1969

Опис політика

На позачергових виборах до Верховної Ради України у 2019 році балотувався від політичної партії “Самопоміч” по мажоритарному виборчому округу №84 (Івано-Франківська область) як член партії.

З 2015 року - депутат Івано-Франківської обласної ради 7-го скликання від політичної партії “Самопоміч”. Голова Івано-Франківської обласної партійної організації.

Голова постійної комісії обласної ради з питань захисту прав людини, законності, правопорядку, атикорупційної політики, люстрації та очищення влади.

Засновник соціального кооперативу “Файні ябка” в смт. Обертин та ГО “Файні ябка-57”. У 2016 році Богдан Станіславський став лауреатом Національного конкурсу "Благодійна Україна - 2016" у номінації “Меценат року”.

З 2017 року керівник Благодійного Фонду “Прикарпатський Інститут Розвитку”. 

Приватний підприємець. Директор ТОВ “Станіславський”, що займається будівництвом. Одним із бенефіціарів товариства є дружина депутата. Бенефіціар у ОК “Обер-буд”, ОК “Циркорій”. Основний квед діяльності - комплексне обслуговування об’єктів.

В 2017 році засновник пекарні “ОберХліб”.

З 1988 по 1990 рр.- проходив службу службу в армії. Після завершення служби, вступив на навчання до Тернопільської академії народного господарства, на спеціальність економіст.

Місцеві ЗМІ писали, що Станіславський ймовірно причетний до тендерних махінацій.

Балотування

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу