Фото: Медяник Володимир

Медяник Володимир Петрович


Негативні характеристики


Опис політика

Із 2015 року депутат Полтавської міської ради 7-го скликання, висунутий від Полтавської міської партійної організації політичної партії "Совість України".

Член постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування.

Євгеній Духно, що зареєстрований за однією адресою з сестрою депутата Наталією Духно, у травні 2017 року відкрив ФОП і отримав від УЖКГ 7 підрядів на 6 млн грн щодо ремонту трубопроводів. Контактним номером у реєстрі фізичних осіб він вказав особистий номер дружини Володимира Медяника – Ольги. Через два місяця підприємець відкрив ТОВ "Термо альянс груп", із яким управління УЖКГ укладає ще 13 договорів на 7 млн грн щодо ремонту будинків. Контактний номер вже інший, проте його власниця проживає в Києві і навіть не знала про існування цього підприємства.

Його дружина Ольга Медяник двічі відкривала та закривала свій ФОП. У 2016 році за місяць існування через її ФОП пройшло 1,5 млн грн. Судячи з КВЕДу, займалась вона неспіціалізовною оптовою торгівлею. У той самий період проіснував ФОП і сестри депутата, Наталії Духно, яка по КВЕДу займалась посередництвом в оптовій торгівлі. Уже у 2017 році Ольга Медяник та Наталія Духно знову відкривають ФОПи (разом і з Євгенієм Духно). Усі троє протягом року знову закривають їх (Ольга та Євген в один день). Через ФОП Ольга Медячник знову пройшли ті ж самі 1,5 млн грн.


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Полтавська міська рада 7
  • Совість України

Фігурування в антикорупційних розслідуваннях Фігурування в антикорупційних розслідуваннях

6 депутатів міськради Полтави не подали вчасно декларації

  • податкові зловживання: порушення вимог фінансового контролю

Приймальні Приймальні