Фото: Михайленко Владислав

Михайленко Владислав Олегович


Опис політика

У 2015 році обраний депутатом Київської міської ради від БПП "Солідарність" на 65 окрузі в Оболонському районі. Член постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.

Як член земельної комісії Михайленко голосував за погодження ДПТ на Оболоні, який викликав обурення громади. Був відсутній під час голосування проекту рішення про створення Музею на Поштовій Площі. 

У 2016 році втрапив до депутатів, які найбільше запізнювалися на сесійні засідання, час його запізнень протягом року дорівнює 16 годин 35 хвилин.

ЗМІ пов’язують Михайленка із забудовником Вадимом Столаром. Згідно з інформацією на сайті Вадима Столара, його приймальня мала ту ж саму адресу, що і приймальня депутата Михайленка.

Помічник на громадських засадах народного депутата від БПП "Солідарність" Дмитра Білоцерковця у ВР 8-го скликання. Член наглядової ради Київського університету імені Бориса Грінченка. У 2014 році став депутатом Київради від "УДАРу". 

У 2007 році закінчив юридичний факультет Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за спеціальністю "Правознавство". 

Громадська приймальня: 04212, м. Київ, вул. Маршала Тимошенка, буд. 21 (Оболонський район).

Телефон: (044) 222-94-84. Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні: Громадська організація "Громада Оболоні" (ідентифікаційний код 41157647). Керівник: Трибушинський Віктор Олегович.

Помічники-консультанти:

  • Бабінцева Тетяна Борисівна

  • Трибушинський Віктор Олегович


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Посади у партіях Посади у партіях

  • Член Центральної Ради Партії БПП

Помічники Помічники

Статуси помічника

Приймальні Приймальні