Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності
Фото: Онуфрійчук Вадим

Онуфрійчук Вадим Михайлович

Київська міська рада 7, УДАР, список та округ 3, Київ

Рік народження: 1969

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

В 2019 році безуспішно балотувався до Верховної Ради України, як самовисуванець по мажоритарному округу № 213 м. Київ.

В 2015 обрано депутатом Київради від БПП “Солідарність” по 28 округу Деснянського району.

Під час голосування за музей на Поштовій площі не голосував, хоча був присутній на сесійному засіданні. 

Вперше обраний до Київради у 2014 від УДАРу.

З 2002 року він двічі обирався до Деснянської районної ради та перебував у лавах Партії регіонів. З 2014 – до Київради (від “Удару” та “БПП”). Окрім того пропрацював заступником голови Деснянської РДА, а з 2014 по 2016 рік – в.о. голови ради.

Онуфрійчука було звільнено з Деснянської РДА через неможливість суміщення державної служби та виборної посади депутата міської ради.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні "Благодійний фонд "Світ мрій" за адресою м.Київ, проспект Маяковського. Телефон: 099-294-49-14 097-534-81-35 067-503-43-57 066-40-96-05.

Помічники-консультанти: Багатурія Людмила Дмитрівна, Волощенко Андрій Миколайович, Кобчик Володимир Петрович, Литвинов Руслан Вікторович, Плотникова Оксана Сергіївна.

Балотування

  • 2020
    список №19, округ 3
    Київська міська рада 9-го скликання: ПЕРЕМОГА ПАЛЬЧЕВСЬКОГО
    Не обрано
  • 2019
    мажоритарка 213
    Верховна Рада 9-го скликання, позачергові: САМОВИСУВАННЯ. Округ 213, Київська область
    Не обрано
  • 2015
    мажоритарка 28
    Київська міська рада 8-го скликання: ЄС
    Обрано
  • 2014
    мажоритарка
    Київська міська рада 7-го скликання, позачергові: УДАР
    Обрано
  • 2006
    Деснянська районна у місті Києві рада 5-го скликання
    Обрано
  • 2002
    Деснянська районна у місті Києві рада 4-го скликання
    Обрано

Фракції

  • Київська міська рада 8
  • Період не вказано
    Блок Петра Порошенка "Солідарність"

Посади

  • 15 вересня 2014 — 29 квітня 2016
    в.о. голови Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації
  • 15 березня 2007 — 15 червня 2013
    Заступник голови Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації
  • 15 вересня 2001 — 15 червня 2003
    Заступник голови Деснянської районної у місті Києві державної адміністрації
  • 15 жовтня 1999 — 15 вересня 2001
    Заступник голови Шевченківської районної у місті Києві державної адміністрації

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу