Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Опис політика

Народний депутат ВРУ 9 (2019). Член Комітету з питань організації держвлади та місцевого самоврядування.

У 2022 році підписав звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій.

Того ж року Комітет з питань організації держвлади та місцевого самоврядування підтримав проєкт закону №7654. Автором законодавчої ініціативи є Андрій Клочко (“Слуга народу”). Даний нардеп голосував за цей законопрект.

Ця ініціатива — спроба зірвати конкурс на призначення очільника НАБУ. Вона також спрощує процедуру його звільнення. Окрім цього, підтримка такої ініціативи негативно вплине на систему антикорупційних та правоохоронних органів — НАЗК, ДБР, БЕБ.

У січні 2022 році Олег Дунда  у зв’язку з відсутністю на засіданнях не отримав “депутатські”.

У 2021 році нардеп, за інформацією ЗМІ, був у списку так званої “групи Коломойського”

У 2020 році під час розгляду “антиколомойського закону”, який удосконалював механізми регулювання банківської діяльності, нардеп увійшов в топ-5 депутатів за кількістю поданих правок (1656 шт.), що було вигідно олігарху Ігорю Коломойському. При цьому політик не підтримав законопроєкт проти поправкового спаму. Рух ЧЕСНО розцінює поправковий спам як шкідливу законотворчу діяльність, яка уповільнює розгляд важливих питань в інтересах певних осіб.

Водночас за весь 2020 рік Дунда не мав жодного виступу з трибуни і не подав жодного запиту народного депутата. Політик голосував за призначення міністром освіти Сергія Шкарлета, якого звинувачували у плагіаті, підтримав висловлення недовіри Генпрокурору Руслану Рябошапці та призначення на цю посаду Ірини Венедіктової.

За рік депутат подав 16 законопроєктів. Два проєкти стали чинними актами.

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №91 (Київська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. За цей неповний рік мав 6 виступів з трибуни, які сумарно тривали майже 6 хв.

До свого обрання політик був помічником депутата Верховної Ради 8 скликання від "Народного фронту", прогульника, фігуранта антикорупційних розслідувань і гречкосія Дениса Дзензерського. Значився помічником на громадських засадах.

На момент обрання Дунда був директором ТОВ “А.В.С.”, основним власником якого значилося ТОВ “КУА “Фінансовий капітал”, що пов’язане з Ігорем Коломойським та його партнерами. У 2015 році балотувався до Київської міської ради 8 скликання від партії “Відродження” за округом №77.

З 2008 року обіймає посаду директора ТОВ “А.В.С.”. Засновник ТОВ “ІБК “Атол”.

З 2007 року працював керівником проектів в ТОВ “С.Ю. Десіжн”.

З 2001 року працював економістом, старшим економістом, керівником управління, керівником департаменту в АКБ “ПриватБанк” (м. Дніпро).

З 2000 року працював провідним економістом в банку “Україна”.

Закінчив Державний інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки керівних кадрів і спеціалістів металургійного комплексу за спеціальністю “Фінанси”. 

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Слуга народу

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • 29 серпня 2019 — ...
    Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Робота помічником для:

Верховна Рада 8, На громадських засадах
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу