Фото: Дунда Олег

Дунда Олег Андрійович


Опис політика

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №91 (Київська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

Був помічником депутата Верховної Ради 8 скликання Дениса Дзензерського на громадських засадах. У 2015 році балотувався до Київської міської ради 8 скликання від партії “Відродження” за округом №77.

Засновник ТОВ “ІБК “Атол”. З 2008 року обіймає посаду директора ТОВ “А.В.С.”. З 2007 року працював керівником проектів в ТОВ “С.Ю. Десіжн”. В 2007 році був директором ТОВ “B.I.D.”. З 2001 року працював економістом, старшим економістом, керівником управління, керівником департаменту в АКБ “ПриватБанк” (м. Дніпро). З 2000 року працював провідним економістом в банку “Україна”.

Закінчив Державний інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки керівних кадрів і спеціалістів металургійного комплексу за спеціальністю “Фінанси”. 


Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Слуга народу

Комітети Комітети

  • Верховна Рада 9
  • з 29 серпня 2019 - ... Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Помічники Помічники

Статуси помічника