Інформація на сторінках ПолітХаб оновлюється. Вибачте за незручності

Характеристики політика

  • Прогульництво

Опис політика

Народний депутат ВРУ 9 (2019). Член Комітету з питань організації держвлади та місцевого самоврядування.

Згідно з аналітикою Руху ЧЕСНО, Олег Дунда увійшов до списку прогульників серед народних депутатів Верховної Ради 9 скликання. За даними дослідження Олег Дунда пропустив 35% голосувань в проміжку від початку 2022 року і до травня 2023 року.

У 2022 році підписав звернення до Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука із вимогою внести у порядок денний найближчої сесії законодавчі ініціативи, які стосуються позбавлення повноважень народних депутатів та депутатів місцевих рад, які були обрані від заборонених проросійських партій.

Того ж року Комітет з питань організації держвлади та місцевого самоврядування підтримав проєкт закону №7654. Автором законодавчої ініціативи є Андрій Клочко (“Слуга народу”). Даний нардеп голосував за цей законопрект.

Ця ініціатива — спроба зірвати конкурс на призначення очільника НАБУ. Вона також спрощує процедуру його звільнення. Окрім цього, підтримка такої ініціативи негативно вплине на систему антикорупційних та правоохоронних органів — НАЗК, ДБР, БЕБ.

У січні 2022 році Олег Дунда  у зв’язку з відсутністю на засіданнях не отримав “депутатські”.

У 2020 році під час розгляду “антиколомойського закону”, який удосконалював механізми регулювання банківської діяльності, нардеп не голосував ані за основу, ані в цілому. А за кількістю поданих правок (1656 шт.) увійшов в топ 5 депутатів.

Рух ЧЕСНО розцінює поправковий спам як шкідливу законотворчу діяльність, яка уповільнює розгляд важливих питань в інтересах певних осіб. При цьому Олег Дунда не підтримав законопроєкт проти поправкового спаму. Дунда, за інформацією ЗМІ, входив до “групи Коломойського”.  

Водночас за весь 2020 рік Дунда не мав жодного виступу з трибуни та не подав жодного запиту народного депутата. Політик голосував за призначення міністром освіти Сергія Шкарлета, якого звинувачували у плагіаті, підтримав висловлення недовіри Генпрокурору Руслану Рябошапці та призначення на цю посаду Ірини Венедіктової.

За рік депутат подав 16 законопроєктів. Два проєкти стали чинними актами.

У 2019 році був обраний депутатом Верховної Ради 9 скликання від партії “Слуга Народу” за виборчим округом №91 (Київська область) як безпартійний. Член однойменної фракції. Член Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. За цей неповний рік мав 6 виступів з трибуни, які сумарно тривали майже 6 хв.

До свого обрання політик був помічником депутата Верховної Ради 8 скликання від "Народного фронту", прогульника, фігуранта антикорупційних розслідувань і гречкосія Дениса Дзензерського. Значився помічником на громадських засадах.

На момент обрання Дунда був директором ТОВ “А.В.С.”, основним власником якого значилося ТОВ “КУА “Фінансовий капітал”, що пов’язане з Ігорем Коломойським та його партнерами. У 2015 році балотувався до Київської міської ради 8 скликання від партії “Відродження” за округом №77.

З 2008 року обіймає посаду директора ТОВ “А.В.С.”. Засновник ТОВ “ІБК “Атол”.

З 2007 року працював керівником проектів в ТОВ “С.Ю. Десіжн”.

З 2001 року працював економістом, старшим економістом, керівником управління, керівником департаменту в АКБ “ПриватБанк” (м. Дніпро).

З 2000 року працював провідним економістом в банку “Україна”.

Закінчив Державний інститут підвищення кваліфікації та перепідготовки керівних кадрів і спеціалістів металургійного комплексу за спеціальністю “Фінанси”. 

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Слуга народу

Комітети

  • Верховна Рада 9
  • Серпень 2019 — ...
    Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування

Робота помічником для:

Верховна Рада 8, На громадських засадах
У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Голосування у Верховній Раді 9

У зв'язку з воєнним станом інформація тимчасово не оновлюється

Промови у Верховній Раді 9

Дивитись більше про політика в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу