Фото: Спіженко Юрій

Спіженко Юрій Прокопович

Верховна Рада 3, список

Роки життя: 1950 — 2010

Балотування

Посади

  • 24 серпня 1991 — 1 липня 1994
    Міністр охорони здоров'я
  • 25 липня 1990 — 23 серпня 1991
    Міністр охорони здоров'я УРСР

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу