Фото: Гержов Юрій

Гержов Юрій Іванович

Верховна Рада 7, ПР, мажоритарка

Біографія

Народився 29 вересня 1950 року в селі Ракове Вознесенського району Миколаївської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, безпартійний, проживає в місті Вознесенськ Миколаївської області, судимість відсутня, самовисування.

Балотування

Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 22 лютого 2014 — 24 лютого 2014
    Позафракційні
  • 12 грудня 2012 — 22 лютого 2014
    Партія регіонів

Депутатські групи

  • Верховна Рада 7
  • 24 лютого 2014 — 27 листопада 2014
    Група "Економічний розвиток"

Шукати інформацію в інших джерелах

Декларації
Посіпаки
Посіпаки-2
Реєстр національних публічних діячів
Гарна Хата
Вони голосують для тебе
Серпом по рейтингу