Фото: Гладій Василь

Гладій Василь Іванович

Біографія Біографія

Народився 23 травня 1972 року в селі Задубрівці Снятинського району Івано-Франківської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, народний депутат України, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", проживає в селі Задубрівці Снятинського району Івано-Франківської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – політична партія Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина".

  • 2012 - 2013 народний депутат України, голова підкомітету з питань державного будівництва комітету з питань державного будівництва та місцевого самоврядування Верховної Ради України
  • 2010 - 2012 перший заступник голови, Івано-Франківська обласна рада
  • 2007 - 2010 заступник голови, Івано-Франківська обласна державна адміністрація
  • 2002 - 2007 голова, Снятинська районна рада
  • 1998 - 2002 заступник голови, Снятинська районна рада
  • 1994 - 1998 консультант оргвідділу, Снятинська районна державна адміністрація
  • 1994 - керівник факультативів, Задубрівська середня школа Снятинського району

Освіта

  • аспірант, Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника, кафедра політології, "Політичні інститути та процеси"
  • 1991-1994 спеціаліст, Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника, педагогічний факультет, "Педагогіка та методика початкового навчання"
  • 1994-1998 спеціаліст, Прикарпатський національний університет ім. В.Стефаника, юридичний факультет, "Правознавство"
  • 2001-2004 магістр, Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, "Державне управління"

Балотування Балотування


Фракції Фракції

  • Верховна Рада 7
  • 12 грудня 2012 - 27 листопада 2014 ВО "Батьківщина"

Посади Посади

  • з 7 грудня 2015 - ... Перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради
  • 15 листопада 2010 - 12 грудня 2012 Перший заступник голови Івано-Франківської обласної ради
  • 15 грудня 2007 - 15 листопада 2010 Заступник голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації
  • 15 листопада 2007 - 15 грудня 2007 в.о. Заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації
  • 15 грудня 2002 - 15 листопада 2007 Голова Снятинської районної ради
  • 15 травня 1998 - 15 грудня 2002 Заступник голови Снятинської районної ради

Посади у партіях Посади у партіях


Помічники Помічники

На громадських засадах

  • Басістюк Василь Іванович
  • Болембах Василь Михайлович
  • Даниш Василь Степанович
  • Шкондеюк Богдан Васильович
  • Яремин Ігор Васильович

За строковим трудовим договором на постійній основі

  • Николайчук Богдан Іванович