Багатії та злидні Кіровоградської міської ради

Рух ЧЕСНО в рамках кампанії "Стеж за грошима" проаналізував декларації депутатів, щоб журналісти могли виявити корупційну складову або потенційну залежність міських обранців від власних інтересів, а не від волі виборців. До уваги були взяті доходи депутатів Кіровоградської міської ради за 2014 рік.

До топ-5 найбагатших депутатів увійшли Андрій Табалов, генеральний директор ТОВ "Молочна компанія "Волошкове поле", голова обласної організації політичної партії "Наш край", до якої увійшли екс-регіонали. Представники Батьківщини зайняли у рейтингу наступні три позиції. Роман Розгачов,  директор ТОВ "Степова мрія", Юрій Гребенчук, директор ПП "Альянс-маркет", Олександр Цертій, директор ТОВ "Кіровоградський будівельний альянс" та Олександр Рокожиця, фізична особа підприємець, висунутий МОПП "Опозиційний блок".

Також є ті депутати, які задекларували за рік разом з родинами 0 гривень.

"Коли депутати декларують доходи, нижчі за прожитковий мінімум або наявність в них рухомого й нерухомого майна, за утримання якого треба платити більше ніж річний заробіток - це викликає низку запитань до них. З одного боку помітно невідповідність стилю життя офіційним доходам, а з іншого, якщо ти не мав грошей, то потрапляєш в залежність від політичної сили та спонсорів–олігархів, які були фінансистами виборчої кампанії", - зауважує координатор громадського руху ЧЕСНО Андрій Круглашов.

Рух ЧЕСНО і далі стежитиме за грошима через декларації та за тим, чи стиль життя відповідатиме декларації. Також будемо аналізувати відвідування депутатів і повідомляти про прогульників Кіровоградської міської ради. Результати моніторингу відвідуваності депутатів міської та обласної ради рух ЧЕСНО оприлюднив перед виборами. 

Автор: Анатолій Стоян, координатор кампанії "Стеж за грошима" громадського руху ЧЕСНО в Кіровограді


[[ action.title ]]

[[ action.description ]]

[[ action.button ]]