Інформація оновлюється. Вибачте за незручності. Повідомити про зрадника можна на пошту [email protected]
Фото: Селіванов Олексій Сергійович
Фото: Селіванов Олексій Сергійович

Селіванов Олексій Сергійович

"Начальник" окупаційного "Енергодарського міжрайонного управління міліції"

Державна зрада

Опис

"Начальник" окупаційного "Енергодарського міжрайонного управління міліції".

Перехід на бік ворога в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту.

9 серпня 2022 року СБУ повідомила, що ідентифікувала всіх колаборантів, які вступили до лав окупаційного "мвд рф" на Запоріжжі. Їм усім оголосили підозру у держзраді. До "керівного складу" окупаційного органа також входить Олексій Селіванов, його "призначено" заступником начальника "обласного" управління.

За завданням російських кураторів, так зване "мвд" придушує опір і залякує мешканців тимчасово окупованих територій. Для цього застосовують репресивні методи, масові переслідування і затримання громадян за надуманими приводами. Відомі випадки викрадення людей.

Також у повідомленні йдеться про те, що колаборанти проникають до помешкань місцевих жителів, які виїхали на підконтрольну українській владі територію. Після таких "обшуків" з будинків зникають гроші, побутова техніка та інші особисті речі власників.

Закликав вступати на службу в "міліцію" до окупантів.

Посіпака військ агресора на території України. Окупанти називають його "казачьим атаманом". Каже, що воєю проти України, в першу чергу, професійна російська армія, а їхні "козаки" приймають участь в патрулюванні окупованих росією територій України.

Після Революції Гідності в 2014 році виїхав з Києва та долучився до луганських бойовиків, став "ополченцем Донбасса".

До 2014 року працював помічником Міністра оборони України. Був в.о. директора Департаменту соціальної та гуманітарної політики оборонного відомства України. Зокрема, очолював відділ роботи з громадськими, релігійними організаціями та шефськими зв'язками Департаменту соціальної та гуманітарної політики Міноборони.

До 2013 року протягом 10 років був отаманом "Союзу Вірних козаків" у Києві, з 2008-го - отаманом міжнародної організації "Вірне Козацтво".